Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Ekmek Festivali

 22 Kasım 2019 @ 10:00 - 24 Kasım 2019 @ 22:00     Ankara

:

Uluslararası 3. Ekmek Festivali 22-24 Kasım tarihlerinde  Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.


Detaylar

“Ekmeğin de festivali mi olur?” demeyin.

Fas, İtalya, Almanya, Arjantin, Kuveyt, Irak, Venezuela, Tayland, Bosna Hersek ve daha birçok ülkenin katılımı ile gerçekleşecek festival, konuklarına birbirinden lezzetli ekmekleri tattırarak tanıtacak. Dünyanın farklı bölgelerinden ekmekler, fırıncılar, atölye çalışmaları ve akademisyenlerin yer alacağı festivalde misafirler alışveriş de yapabilecek.

Ekmek Festivali, dünya’da binlerce yıldır sofraları süsleyen ekmeğin, farklı kültürlerdeki çeşitlerinin hazırlanma aşamasını en profesyonel ellerden görme ve ülke ekmeklerini tatma imkânı sunarken, yükselen trend artizan ekmekçilik hakkında da bilgi sahibi olunmasını sağlayacak.

Ürün sergilemenin, tanıtımının ve satışının yanı sıra, akademik içerik ile de harmanlanan ekmeğin, buğday tanesinden ekmek olma yolculuğunun anlatılacağı uluslararası çaptaki festival, Kasım 2019’da Ankara’da konuk ülke olarak Fas Cumhuriyetini ağırlarken, sektörü buluşturmak ve nihai tüketiciye bir festival armağan etmek amacı ile tüm ekmekseverleri ağırlayacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Ankara

<h2>Uluslararası 2. Ekmek Festivali 12-14 Ekim tarihlerinde Ankara CerModern'de gerçekleşiyor.</h2>
12-14 Ekim 2018 tarihlerinde CerModern’de gerçekleştirilecek “2. Uluslararası Ekmek Festivali”ne katılmaya ne dersiniz? “Ekmeğin de festivali mi olur?” demeyin. Fas, İtalya, Almanya, Arjantin, Kuveyt, Irak, Venezuela, Tayland, Bosna Hersek ve daha birçok ülkenin katılımı ile gerçekleşecek festival, konuklarına birbirinden lezzetli ekmekleri tattırarak tanıtacak. Dünyanın farklı bölgelerinden ekmekler, fırıncılar, atölye çalışmaları ve akademisyenlerin yer alacağı festivalde misafirler alışveriş de yapabilecek.

Ekmek Festivali, dünya’da binlerce yıldır sofraları süsleyen ekmeğin, farklı kültürlerdeki çeşitlerinin hazırlanma aşamasını en profesyonel ellerden görme ve ülke ekmeklerini tatma imkânı sunarken, yükselen trend artizan ekmekçilik hakkında da bilgi sahibi olunmasını sağlayacak.

Ürün sergilemenin, tanıtımının ve satışının yanı sıra, akademik içerik ile de harmanlanan ekmeğin, buğday tanesinden ekmek olma yolculuğunun anlatılacağı uluslararası çaptaki festival, 12-14 Ekim 2018 tarihleri arasında CerModern’de konuk ülke olarak Fas Cumhuriyetini ağırlarken, sektörü buluşturmak ve nihai tüketiciye bir festival armağan etmek amacı ile tüm ekmekseverleri ağırlayacak.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
22 Kasım 2019 @ 10:00
Bitiş:
24 Kasım 2019 @ 22:00
Festival Kategorisi:
Website:
http://www.ruan.com.tr/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar