Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Aydıncık Kültür, Sanat ve Kazankaya Kanyon Festivali

 28 Haziran 2020 @ 12:00 - 30 Haziran 2020 @ 21:00     Yozgat    Ücretsiz

: / / / /

Yozgat’ın Aydıncık ilçesinde yapılan Uluslararası Aydıncık Kültür, Sanat ve Kazankaya Kanyon Festivali her yıl Haziran ayında yapılmaktadır. 2020 yılında 21.’si düzenlenecek olan festival büyük ilgi görmektedir.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Festival etkinliklerimiz kapsamında ilçede çıkartılan ve işlenen yarı değerli taşlardan yapılan takılar, tasarım ürünleri, el sanatları atölyemizde yapılan ürünler sergilenip, davetlilere gösterilmekte, siparişler alınmaktadır. Bununla birlikte Aydıncık’ın Kazankaya köyünden başlayıp, Çorum İncesu’ya kadar uzanan kanyonun da tanıtımı yapılıyor.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Aydıncık Yozgat

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
28 Haziran 2020 @ 12:00
Bitiş:
30 Haziran 2020 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Yozgat / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar