Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Etimesgut Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali

 30 Ağustos 2021 - 8 Eylül 2021     Ankara    Ücretsiz

: / / / / /

17. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali 30 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında Etimesgut’ta yapılacak.


Türk Beyleri Kent Meydanı Ankara
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Anadolu ve büyük Türk Dünyası, 30 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında Etimesgut Belediyesi’nin düzenleyeceği geleneksel Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde bir araya gelecek. Bu yıl 16’ncısı düzenlenecek festivale, 11 Türk Cumhuriyeti temsilciliği ve toplulukları ile Anadolu’yu temsilen 17 dernek, federasyon ve vakıf katılacak. 10 gün boyunca, Türk kültürüne ve sanatına ait ne varsa Başkent Ankara’da sergilenecek.Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Etimesgut Anadolu Günleri Etimesgut Festivali Etimesgut Kültür ve Sanat Festivali Etimesgut Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Dans Festivalleri Kültür Festivalleri Müzik Festivalleri Sanat Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
30 Ağustos 2021
Bitiş:
8 Eylül 2021
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Etimesgut

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar