Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Tekirdağ Kiraz Festivali

 6 Haziran 2019 @ 12:00 - 9 Haziran 2019 @ 23:00     Tekirdağ    Ücretsiz

: / / / / /

Festival Navigation

Süleymanpaşa Belediyesi tarafında düzenlenen Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali 6-9 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak.


Tekirdağ

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde geleneksel olarak her yıl kutlanan Tekirdağ Kiraz Festivali şehir için büyük önem taşımaktadır. Süleymanapaşa Belediyesi 2019 Tekirdağ Kiraz Festivalin 6-7-8-9 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılmasını kararlaştırdı. Kiraz Festivali programı ve etkinlik takvimi açıklandı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 6-9 Haziran tarihlerinde düzenlenecek 55. Geleneksel Tekirdağ Kiraz Festivali’nde sahne alacak sanatçıları açıkladı…
– Zara
– Buray
– Tuğba Yurt
– Mehmet Erdem
– Kibariye
– Bengü
– Gencer Savaş Bandosu

TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ 2019 NE ZAMAN ?
2018 yılında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Tekirdağ Kiraz Festivali 2019 ne zaman sorusunun cevabı Süleymanpaşa Belediyesi tarafından açıklandı.

Süleymanapaşa Belediyesi 2019 Tekirdağ Kiraz Festivalin 6-7-8-9 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılmasını kararlaştırdı. Kiraz Festivali programı ve etkinlik takvimi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

55. TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ 2019 PROGRAMI
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu sene 55.’si düzenlenecek Tekirdağ Kiraz Festivali programı belli oldu. 2019 Tekirdağ Kiraz Festivali Haziran tarihleri arasında düzenlenecek festivalde Tekirdağ’a uygun bir konsept hazırlanırken, festival boyunca Türk müzik tarihine adını altın harflerle yazdırmış sanatçılar yer alacak.

TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ 2019 NEREDE? FESTİVAL NEREDE YAPILIYOR?
Geleneksel olarak her yıl düzenlenen Tekirdağ Kiraz Festivali her sene olduğu gibi bu sene de Süleymanpaşa Sahil dolgu alanında düzenleniyor.

TEKİRDAĞ SAHİL DOLGU ALANI NEREDE? NASIL GİDİLİR?
Tekirdağ Kiraz Festivali’nin düzenlendiği Süleymanpaşa Sahil dolgu alanı, İstanbul Tekirdağ E5 karayolu üzerinde yer almaktadır. E5 karayolunun deniz kenarı tarafında yer alan Tekirdağ Sahil Dolgu alanı Tekirdağ Otogarı ile başlamakta ve 1-2 km mesafeyi kapsamaktadır.

KİRAZ FESTİVALİ STAND NEREDEN KİRALANIR?
Tekirdağ Kiraz Festivali stand nasıl kiralanır?
Tekirdağ Süleymanpaşa Zabıtası tarafından organize edilen festival standlarını kiralamak için detaylı bilgiyi 0850 459 59 59 no’lu telefondan alabilirsiniz. Kiraz festivali stand fiyatları, Tekirdağ Kiraz Festivali pazar standı nasıl kiralanır gibi soruların detaylarına ulaşabilirsiniz.


Program

– Zara
– Buray
– Tuğba Yurt
– Mehmet Erdem
– Kibariye
– Bengü
– Gencer Savaş Bandosu

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
6 Haziran 2019 @ 12:00
Bitiş:
9 Haziran 2019 @ 23:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , , ,

Şehir

Tekirdağ / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar