Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller TatlıFest
  • Bu festival geçti.
:

TatlıFest

28 Haziran 2019 @ 12:00 - 30 Haziran 2019 @ 22:00
Ankara 20 TL

Ankara’nın Efsane Festivali 28-29-30 Haziran tarihlerinde ANKAMALL’ de sizlerle  buluşuyor.

ANKAMALL’da 28-29-30 Haziran  tarihlerinde gerçekleşecek olan Türkiye’nin ilk tatlı festivali olan  “TatlıFest” ile tatlıların zengin, renkli, lezzetli, çeşitli ve eğlenceli dünyası kapılarını tüm tatlı severlere açacak. Tam bir festival zenginliği içinde geçecek Tatlı Fest şimdiden muhteşem ve çok tatlı bir hafta sonu vadediyor.


Nerede?

AnkaMall Ankara

Detaylar

Enfest Organizasyon tarafından ilki 2016 yılında yapılan Türkiye’nin ilk tatlı festivali olan “TatlıFest” 28-29-30 Haziran  2019 tarihlerinde ANAKAMALL Botanik Bahçede yeşil doğa ortamı içinde; farklılık yaratan konseptinin yanı sıra ziyaretçilerine konfor, rahat ulaşım ve otopark imkanları sunan, keyifli alışverişlerin, kaliteli hizmetin, sosyal yaşamın, eğlencenin, lezzetin ziyaretçilerle buluştuğu bir durak olan ANKAMALL’da gerçekleşecek. Festival hem profesyonelleri hem de tüm tatlı meraklılarına muhteşem bir 3 gün vadediyor. Festival kapsamında pasta, klasik Türk tatlıları, dondurma, , waffle, krep, yöresel tatlılar, çikolata gibi tatlı dünyasına ait tüm tatların yer alacağı stantlar  olacak. Bunlara ilaveten her gün yapılacak tatlı yarışmaları, atölye çalışmaları, çocuklara yönelik etkinliklerle festival ziyaretçileri, tatlıların lezzet dünyasını keşfedecekler. Farklı tarifler & yorumlar, organik tatlılar, tadım aktiviteleri ve stantlardan   ürün alım imkanları ile lezzet doruğa ulaşacak.

Ali Açıkgül Önderliğinde Chef Akademi’ den Workshoplar 

Festival kapsamında Türkiye’nin önemli şeflerinden sektörün duayen ismi Ali Açıkgül önderliğinde Chef Akademi her gün özel atölye çalışmaları  ve eğitimler  verecek. Bunun yanı sıra her gün ünlü şeflerin katılımıyla  interaktif geçecek olan atölye çalışmaları yapılacak.  Her gün yapılacak bu çok özel Atölye Çalışmaları makaron yapımı, şeker hamuru figür yapımı, büyükler & çocuklar  atölye çalışmaları gibi keyifli ve eğlenceli başlıkları içerecek.

Mahzar Alanson Ankara’ da iLK kez solo akustik performansı ile TATLIFEST’ te

Açılış Partisi Ozan Doğulu ile 

Gündüz 12:00 ‘da kapılarını açacak olan Tatlı Fest akşam saat 22:00’ye kadar devam edecek. Gün boyu DJ müziğin ve animasyonların olduğu etkinlik, gün içinde amatörlerin de katılacağı yarışmalarla ve diğer sürpriz etkinliklerle şenlenecek. Tüm bunlara ilaveten her günün sonunda özel bir konser gerçekleşecek. Ana konserler olarak 28 Haziranda Ozan Doğulu Açılış partisinde sahne alacak, 29 Haziranda Mahzar Alanson Akustik Solo Performansı ile Festivalin gala konserinde sahne alacak

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Başlangıç:
28 Haziran 2019 @ 12:00
Bitiş:
30 Haziran 2019 @ 22:00
Ücret:
20 TL
Ankara
Ankara, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon