Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Sónar İstanbul Müzik Festivali

 5 Mart 2020 @ 23:00 - 7 Mart 2020 @ 05:00     İstanbul

: / /

4. Sonar İstanbul Müzik Festivali 5-7 Mart tarihleri arasında yapılacak.


Nerede?

İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

Elektronik müziğin en iyilerini buluşturan, yaratıcılığın sınırlarını zorlayan görsel ve işitsel şovlarıyla bilinen Sonar Festival bu yıl İstanbul’da dördüncü kez düzenleniyor. Festival 5-7 Mart’ta Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Festivalin açılışını elektronik müziğin efsane isimlerinden Paul Kalkbrenner yapacak. “Ben DJ değilim, techno müzisyeniyim” diyen Berlinli Kalkbrenner, sürprizlere açık, beklenmedik performanslarıyla tanınıyor. Berlin bizi çağırıyor. (5 Mart)

Yaptığı müziği görsel şovlarla bütünleştirenler arasında öne çıkan bir isim Max Cooper. Sonar İstanbul’da da 24×6 metrelik ekranı ile ambient canlı görsel-işitsel şovunu gerçekleştirecek. Bilim ve sanat hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Müzisyen ve prodüktör Christian Löffler, 20 Mart’ta yeni albümünü Lys’ı yayınlamaya hazırlanıyor. Albümden paylaştığı iki nefis parça bizi nelerin beklediğinin işaretlerini veriyor. Sonar performansında belki yeni parçalarından birkaç tanesini daha dinleme fırsatımız olur, kim bilir?

Onu zaten Modeselektor sahnesinden çok iyi tanıyoruz. R&B, rap, breakbeat, bas gibi türleri sentezleyen Catnapp, SonarLab by Red Bull sahnesinde yer alacak.

Kim olduğu ile değil, yaptığı müzikle tanınmak istiyor Münihli DJ ve prodüktör Skee Mask. Bugüne kadar dinleyip etkisi altında kaldığı türler bugün yaptığı müziğin temelini oluşturuyor. Türler üstü bir performansa hazır olun.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
5 Mart 2020 @ 23:00
Bitiş:
7 Mart 2020 @ 05:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar