Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Sokak Kültürü Festivali

 11 Nisan 2020 @ 12:00 - 12 Nisan 2020 @ 21:00     İstanbul

: / / /

Sokak Kültürü Festivali Beyoğlu Şişhane Otopark’ında 11-12 Nisan’da yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Kapalıçarşı’nın ilk zamanlarından alınan ilhamla müzik, moda ve sanat üretimi, “global pazar yeri” konsepti altında “TARMAC” festivali kapsamında bir araya getirilecek.

Beyoğlu’ndaki Şişhane Otoparkı’nda 11-12 Nisan’da düzenlenecek sokak kültürü festivali “TARMAC”da otopark katları müzik, moda, sanat ve spor alanlarına ayrılacak.

Festival kapsamında ayrıca dünyaca ünlü ve bağımsız lokal markaların stantları, ikinci el kıyafet ve sneaker alanları, iki ayrı müzik sahnesi, basketbol turnuvaları ve sergi alanları yer alacak.


Program

Dünyanın dört bir yanından sanatçıların katılacağı festivalde, rap sanatçısı Kareem Kalokoh, Berlin’in popüler isimleri Mechatok ve Mobilegirl’ün yanı sıra Sami Baha ile DJ ve yapımcı Hussein Hassan müzikseverlerle bir araya gelecek.

Festivalde düzenlenecek panellerde, aralarında Atinalı rap grubu ATH Kids, stüdyo Selam X, müzik yapımcıları Bao-Tran Tran ve Timur Tokdemir, sanatçı Simone Trabucchi, moda, fütürizm ve tasarımı bir araya getiren kreatif stüdyo Sucuk Und Bratwurst, Pressure Paris’in kurucusu Theodoros Gennitsakis’in bulunduğu birçok isim konuşmacı olarak yer alacak.

Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Beyoğlu İstanbul

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
11 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
12 Nisan 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar