Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Sindel Yaylası Yörük Şöleni

 7 Haziran 2020 @ 12:00 - 21:00     Isparta    Ücretsiz

: /

Honamlı Yörükleri Sindel Yaylası Yörük Şöleni 7 Haziran’da Isparta gerçekleşiyor.


Nerede?

Gedikli Köyü Isparta

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Gelenksel hale gelen Honamlı Yörükleri 19. Sindel Yaylası Yörük Şöleni 08 Haziran 2019 Cumartesi günü yapılacak. Gedikli Köyü Muhtarlığının ev sahipliğinde yapılan şölen, akrabalığın canlandırılması, yaylanın yad edilmesi ve dostlukların pekiştirilmesi amacıyla düzenleniyor. Şölende Halk Müziği Sanatçıları Uğur Önür, Ozan Demir, Hüseyin Yücebağ, Gökhan Altun ve Honamlı Yörüğü yerel sanatçılar sahne alacak. Hazırlanması için Gedikli Köyü Muhtarlığı, Gedikli Köyü Kültür ve Yardımlaşma derneği, Gedikli Köyü Sulama Kooperatifi, Gedikli Köyü Su Ürünleri Kooperatifi ve Hoy-Der Honamlı Yörükleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin güç birliği yaptığı Isparta’nın Yörük Toyuna hepinizi bekleriz.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Tarih:
7 Haziran 2020
Saat:
12:00 - 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Isparta / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar