Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Show Of Hands Festival
  • Bu festival geçti.
:

Show Of Hands Festival

24 Nisan @ 20:00 - 27 Nisan @ 23:30

Show of Hands – Doğaçlama Festivali Nisan’da tarihleri arasında müzikseverlerle buluşuyor.


Nerede?

Arter Beyoğlu İstanbul

Detaylar

Show of Hands Uluslararası Müzik Festivali

Show of Hands, geleneksel sınıflandırmalardan uzak doğaçlama müziğe bir övgüdür. Bu yıllık etkinliğin amacı, müzikseverleri bir araya getirmek ve sadece müziğin güzelliğini paylaşmak değil, aynı zamanda bir topluluğun değerlerini de kutlamak. Dünya çapında çok beğenilen müzisyenler ve uzmanlar, festival boyunca konserler ve diğer etkinliklerle ilgili müziklerini ve birikimlerini sizinle paylaşacaklar.

Arter’de gerçekleşecek Show of Hands’de ayrıca www.sohfest.com’da daha fazla bilgi bulabileceğiniz atölye çalışmaları, film gösterimleri ve paneller yer alıyor.

Etkinliklerimize katılmak istiyorsanız, günlük bilet veya “Full Festival Pass” satın alabilirsiniz. Günlük bilet, aynı gün iki konserin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Festival Pass alarak ve festivalin tüm konserlerine ücretsiz girişin yanı sıra, Festival günleri boyunca diğer etkinliklere (Film Gösterimleri, Atölye Çalışmaları veya Tartışma Panelleri) abonelik olmadan ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Doğaçlama Festivali Show Of Hands Show Of Hands Festival Show of Hands Uluslararası Müzik Festivali SoHFest Caz Festivalleri Klasik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri
Başlangıç:
24 Nisan @ 20:00
Bitiş:
27 Nisan @ 23:30
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon