Yükleniyor Festivaller

Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali

 27 Eylül 2019 @ 09:00 - 29 Eylül 2019 @ 23:30     İstanbul

: / /

Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali Diversey Solutions proje ortaklığı ve destekleriyle Çekmeköy Şeffaf Mutfak İşletmeleri ana paydaşlığında Eylül 2019’da Çekmeköylüler’in karşısına çıkacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Çekmeköy İstanbul

Şeffaf Mutfak, 2016 yılında “Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’’ olarak Diversey Solutions proje ortaklığı ve destekleriyle Çekmeköy Şeffaf Mutfak İşletmeleri ana paydaşlığında Çekmeköylüler’in karşısına çıkmıştır.

Bu sene 3.’sü düzenlenecek festival, toplumun her kesimine seslenerek, eğlendirirken bilinçlendiren, güvenli gıda kültürünü yaymaya devam ederek, 22-23 Eylül’de Çekmeköy Kent Parkı’nda ziyaretçileriyle buluşacak!

Festival, Çekmeköy Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Şeffaf Mutfak Sağlıklı ve Güvenilir İşletmeler Projesi" kapsamında geleneksel olarak yılda bir kez gerçekleştirilen ve Çekmeköy halkı ve gıda işletmelerinde güvenli gıda ve sağlıklı beslenme konularında bilinç oluşturmayı amaçlayan, eğlenirken öğreten bir haftasonu etkinliğidir. 22-23.09.2018 tarihlerinde 3.sü gerçekleştirilecektir.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
27 Eylül 2019 @ 09:00
Bitiş:
29 Eylül 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.guvenligidafestivali.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar