Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali

27 Eylül 2019 @ 09:00 - 29 Eylül 2019 @ 23:30 İstanbul

Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali Diversey Solutions proje ortaklığı ve destekleriyle Çekmeköy Şeffaf Mutfak İşletmeleri ana paydaşlığında Eylül 2019’da Çekmeköylüler’in karşısına çıkacak.

PROGRAM

Festivalin programı için tıklayın.

Festival Resmi Sitesi

Şeffaf Mutfak, 2016 yılında “Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’’ olarak Diversey Solutions proje ortaklığı ve destekleriyle Çekmeköy Şeffaf Mutfak İşletmeleri ana paydaşlığında Çekmeköylüler’in karşısına çıkmıştır.


Bu sene 3.’sü düzenlenecek festival, toplumun her kesimine seslenerek, eğlendirirken bilinçlendiren, güvenli gıda kültürünü yaymaya devam ederek, 22-23 Eylül’de Çekmeköy Kent Parkı’nda ziyaretçileriyle buluşacak!

Festival, Çekmeköy Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Şeffaf Mutfak Sağlıklı ve Güvenilir İşletmeler Projesi” kapsamında geleneksel olarak yılda bir kez gerçekleştirilen ve Çekmeköy halkı ve gıda işletmelerinde güvenli gıda ve sağlıklı beslenme konularında bilinç oluşturmayı amaçlayan, eğlenirken öğreten bir haftasonu etkinliğidir. 22-23.09.2018 tarihlerinde 3.sü gerçekleştirilecektir.


Çekmeköy İstanbul
İstanbul Uçak Bileti Ara İstanbul Otel Ara

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?