Yükleniyor Festivaller

Safran Festivali

 20 Ekim 2020 @ 10:00 - 22 Ekim 2020 @ 21:00     Karabük

: / /

3. Safran Festivali Ekim ayında Karabük şehrimizin Safranbolu ilçesinde düzenlenmektedir.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve en iyi korunan 20 kent arasında bulunan Safranbolu’da bu yıl 3’ncisi düzenlenecek.

Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı tarafından Eski Çarşı Meydanında düzenlenen açılış törenine Karabük Valisi Kemal Çeber, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Fatih Ürkmezer, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı İş Adamı Şefik Dizdar, Erler Film oyuncularından Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu ve Oya Okar ile vatandaşlar katıldı.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Safranbolu Karabük

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
20 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
22 Ekim 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Karabük / Türkiye

Organizatör

Karabük Belediyesi

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar