Yükleniyor Festivaller

Safaalan Kiraz Festivali

 21 Haziran 2020 @ 12:00 - 21:00     Tekirdağ    Ücretsiz

: / / / /

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Saray Belediyesi ve Safaalan Mahalle Muhtarlığı işbirliğinde düzenlenen Safaalan Kiraz Festivali Haziran ayında yapılmaktadır.

 

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Saray Tekirdağ

<strong>Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Saray Belediyesi ve Safaalan Mahalle Muhtarlığı işbirliğinde 21 Haziran 2019 Cuma günü 2. Safaalan Kiraz Festivali gerçekleştirilecek. Sosyal etkinliklerin yer alacağı festivalde, şarkıcı Sevtuğ Kasapbaşoğlu birbirinden güzel şarkılarını Saraylılar için seslendirecek.</strong>

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
21 Haziran 2020
Saat:
12:00 - 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,
Website:
http://www.tekirdag.bel.tr

Şehir

Tekirdağ / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar