Yükleniyor Festivaller

Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali

 27 Mart 2020 @ 08:00 - 30 Nisan 2020 @ 17:00     Adana

: /

Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali 27 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında  Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Adana DT Sahnesi’nde düzenlenecek.


Detaylar

“Devlet Tiyatroları uzun, köklü, ilkeli ve başarılı geçmişine yakışan duruşuyla, tarihiyle hep en yüce olan ülkemizin gurur kaynaklarından biri olmaya devam ediyor. Yine büyük bir gururla, her yıl olduğu gibi bu yıl da “Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali”nin 18.sini siz sanat severlerin beğenisine sunuyor.

Büyük bir heyecan ve özveriyle yine, yeniden sizlerle buluşacağımız günü sabırsızlıkla bekliyor ve sizlere ulaşma çabamızda, destekleriyle her zaman yanımızda olan; başta merhum Sayın Sakıp Sabancı ve Sabancı ailesine, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mahir Ünal’a, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Güler Sabancı’ya, Devlet Tiyatroları Genel Müdür Vekili Sayın A.Necat Birecik’e ve Adana Devlet Tiyatrosunun sanatçı ve çalışanlarına ve en önemlisi bizleri her zaman, her koşulda bağrına basan, alkışlarıyla onurlandıran Adana seyircisine sonsuz şükran ve sevgilerimi iletmeyi borç bilirim.

İyi ki bizimle, iyi ki yanımızdasınız…”

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Adana DT Sahnesi Adana

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
27 Mart 2020 @ 08:00
Bitiş:
30 Nisan 2020 @ 17:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.adanadt.gov.tr/web/festival.html

Şehir

Adana / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar