Yükleniyor Festivaller

Renkli Fest Konya

 31 Mayıs 2020 @ 12:00 - 21:00     Konya    40 TL

: / /

Renkli Fest 31 Mayıs Pazar Günü 12.00’dan itibaren Konyaspor Stadyumu Otopark’ında Hindistan’da başlayıp tüm dünyaya yayılan “Renkli Toz Savaşları” Konya’da!


Detaylar

Heyecanlı bekleyiş başlıyor!
Renkli Fest 19 Nisan Pazar Günü 12.00’dan itibaren Konyaspor Stadyumu Otopark’ında
Hindistan’da başlayıp tüm dünyaya yayılan “Renkli Toz Savaşları” Konya’da!

Dünya’da pek çok ülkede düzenlenen Color Fest (Boya Festivali) adıyla bilinen Renkli Toz Festivali, rengarenk eğlence arayan insanları bir arada buluşturuyor. 7’den 70’e her yaştan insanın DJ’ler eşliğinde keyifle vakit geçirip eğlenebileceği gençlik festivalimizde, arkadaşlarınız, aileniz ve bizimle bu sıradışı deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

– DJ Performansları
Etkinlik günü öğlen saatlerinde başlayıp gün boyu sürecek DJ’ler eşliğinde eğlenceye ara vermek yok. DJ’lerimiz bu yıl da geçtiğimiz yıl olduğu gibi coşkuyu en üst seviyelere taşıyacak.

– Dans Gösterisi
Hint filmlerinde hep görürüz. Bir kişi dans etmeye başlar, daha sonra herkes bu dansa eşlik eder. Bu deneyimi Samsun’da binlerce kişiyle beraber yaşayanlar arasında neden sen de olmayasın!

– Renkli Toz Savaşları
DJ’ler eşliğinde eğlencemizin doruğuna ulaşmamız için ihtiyacımız olan yine ellerimizde olacak 🙂

– Canlı Performans
Gün boyu süren eğlencemizi yine müzikle sonlandıracağız. Festivalde akşam konser de olacak

– Renkli toz nedir?
Hindistan’da toprak boyaları kullanılsa da dünya genelinde mısır nişastası ve gıda boyaları ile üretilir. Bizim kullandığımız renkli tozlar da gıda boyaları ve mısır nişastası ile üretilmektedir. Sağlık açısından bir zararı yoktur. Vücuttan suyla ilk yıkama ile beraber büyük oranda çıkar.

– Festival paketi
Bilet alan herkese 1 paket renkli toz ücretsiz olarak verilecek. Renkli tozlarınızı etkinlik günü saat 13.00’a kadar festival alanından alabilirsiniz.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Konya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
31 Mayıs 2020
Saat:
12:00 - 21:00
Ücret:
40 TL
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Konya / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar