Yükleniyor Festivaller

Reggae Fest

 3 Kasım 2018 @ 23:00 - 4 Kasım 2018 @ 04:00     İstanbul

: / / /

Reggae Fest 3 Kasım’da İstanbul Sanat Performance Hall’de gerekleşecek.


Detaylar

Raggae Fest: Sattas, DaPoet, Dj Genjah’ın eğlenceli sahne performanslar ve harika şarkıları ile 3 Kasım 23:00’da Sanat Performance sahnesinde sizlerle olacak.

Reggae Fest’te sevdiklerinizle birlikte eğlence ve müzik dolu anlar yaşayacak, ritmin tadına varacaksınız…

Siz de bu eğlenceli akşamda yerinizi ayırın ve uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler dileriz!

Reggae Fest: Sattas, DaPoet, Dj Genjah
Hiphop’ın sert ritimleri Jamaika’nın pozitif titreşimlerine karşı. Hiphop kültürünün Türkiye’de ki önemli temsilcilerinden Da Poet, Reggae Dub tınısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Genjah ile buluşuyor. Underground müzik kültürünün öncüleri olan reggae ve rap’in en barışçıl battle’ı pozitif hisleriyle aynı sahnede kapışıyor.

Da Poet; En son Beat Tape 2 albümünü Tektosag records üzerinden plak olarak yayınlayan ve 90BPM ve Rain Lab projelerinin dışında uzun süredir üretme halinde olan beatmaker ve MC Da Poet, Reggae’nin vuruşlarına karşı mikrofondan da yardım alarak mücadele edecek.

GenJah; Yaklaşık 10 yıldır reggae/dub selektalığı yapan Genjah. İstanbul’un tek reggae club’u olan Nayah’ın 3 yıldır resident djliğini yaptıktan sonra. 2 yıl radyobabylon’da ”rasta takin ova” programını hazırlayıp sundu. Son yıllarda yaptığı prodüksiyonlarla

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Sanat Performance Beyoğlu İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
3 Kasım 2018 @ 23:00
Bitiş:
4 Kasım 2018 @ 04:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar