Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Picnic & Gathering

 30 Ağustos 2021     İstanbul    165 TL

: / /

Müzik, doğa ve lezzet üçlüsünü bir araya getiren #picnicandgathering, 3. buluşmasıyla karşınızda!


Hilton İstanbul Bosphorus İstanbul Şişli

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Yemyeşil doğasıyla şehrin tam kalbinde keyif dolu anlar sunan Hilton Istanbul Bosphorus Günbahçesi’nde 30 Ağustos Pazartesi Zafer Bayramı tatilinde gerçekleşecek etkinlikte şehir parkı kültürünü deneyimlemeye hazır olun! Food court alanında sokak lezzetlerinin yanı sıra lokal müzik sahnemizin önde gelen sanatçıların performansları da sizleri bekliyor olacak.

Her etkinlikte farklı bir müzik programı sunan Picnic & Gathering serisinin üçüncüsünde, Baba Zula ve Kerem Akdağ’ın canlı performansının yanı sıra Murathan Özbek, Can Balta ve Bahadır G de set başına geçecek.

Her buluşma sonrası birbirinden özel ve unutulmaz hatıralar biriktiren misafirlerimiz, serinin 3. etkinliğinde Hilton Istanbul Bosphorus mutfağından özenle hazırlanarak çıkan leziz sokak lezzetlerini ve farklı kokteylleri deneyimlerken müzik ve dans dolu bir gün geçirecek.

Şehrin kalabalığından uzak unutulmaz bir Pazar günü için tüm ihtiyacın olanlar Picnic & Gathering’te! Şimdiden yerini ayırt!

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Picnic & Gathering Picnic & Gathering Festival Piknik Festivali

Detaylar

Tarih:
30 Ağustos 2021
Ücret:
165 TL
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Şişli

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar