Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Picnic & Gathering Ankara

Müzik, doğa ve lezzet üçlüsünü bir araya getiren Picnic and Gathering sizlerle.


Nerede?

Club Mirador Gölbaşı Ankara

Detaylar

%100 Müzik gururla sunar: Picnic & Gathering Ankara

Ankara’da doğayla iç içe benzersiz bir deneyim yaşamaya ikinci kez hazır mısınız?

Geri sayım başladı!

Etkinlik boyunca çeşitli gurme lezzetlerin tazelenmesini sağlar. Profesyonel barmenler tarafından birleştirilmiş birbirinden farklı ve özgün kokteyller, etkinliğin keyfini ikiye katlayacak

Alternatif müzik gruplarının buluştuğu bu etkinlik, sıradan bir hafta sonundan çok daha fazlasını sunuyor. Farklı kültürlerin müzikleri ve lezzetleriyle dolu bir gün geçireceksiniz. Aynı ilgi yoğunluğuna sahip yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Doğayla iç içe açık hava etkinliğinin keyfini çıkarırken, doğanın huzurunu da hissedeceksiniz. 14 Eylül’de Club Mirador’da harika bir hafta sonu için planlarınızı şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz.

Line-up

Stavroz(Live): Elektronik dünyasının sevilen isimlerinden Stavroz, elektronik müziğin caz dokunuşlarıyla buluşturduğu özgün repertuar sahnesiyle alacak. Bu benzersiz tarzlarıyla dinleyicileri büyüyecek olan Stavroz, müziğiyle sizi dans etmeye davet ediyor. Hem enerjik hem de melodik ritimleriyle geceye damgasını vuracak.

Gusgus: İzlanda’nın ünlü elektronik ve tekno/soul müzik grubu GusGus, performansı sahneyle mevcuta büyüleyici anlar yaşatacak. Enerjik ve etkileyici sahne gösterileriyle GusGus, festivalin muhteşem anlarına imza atacak. Elektronik sınırların sınırları zorlayan bu performans, müzikseverlere benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Soft Analog: Müzik yolculuğuna Ankarada başlayan synth-pop, indie pop ve dream pop türlerinde müzik yapan Soft Analog grubu etkileyici bir performans sergileyecek.  Müziği iç dünyaları ve deneyimledikleri dünyayı betimledikleri bir alan olarak gören grup sahnede size duygusal ve yaratıcı bir deneyim sunacak.

Gün boyunca özel setleri ile unutulmayacak anılar bırakacak lokal djlerimiz:
(a-z)

Arcahur (Live), Berkcan Demir, Deniz Tekin, Görkem Han, Tuna Taneri!!

Aktivite Alanları ve Özgün Deneyimler

Her yıl olduğu gibi bu yıl da görsel sanatların usta isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek yaratıcı atölyeler, yenilikçi enerjimizi beslemeye devam ediyor. Özgün sanatçılarla buluşmak ve yaratıcı ruhunu ortaya çıkarmak için geniş bir alan seni bekliyor.

Hayvan dostlarımızın da bize eşlik ettiği ve müzikle tüm sınırların aşıldığı bu özel hafta sonu için takvimini önceden hazırla, avantajlı bilet fiyatlarından faydalan

ETKİNLİK KAPSAMINDAKİ BÜTÜN GELİŞMELER SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN DUYURULACAKTIR.

Gelişmeler haberdar olmak ve kaçırmamak için takipte kalın!

Instagram: @picnicandgathering

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Picnic & Gathering Picnic & Gathering Festival Piknik Festivali Açık Hava Festivalleri Elektronik Müzik Festivalleri
Tarih:
14 Eylül
Saat:
12:00 - 23:30
Ankara
Ankara, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon