Yükleniyor Festivaller

Pamukova Ayva Festivali

 19 Ekim 2019 @ 10:00 - 20 Ekim 2019 @ 23:30     Sakarya    Ücretsiz

: / /

Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali 19-20 Ekim’de Sakarya Pamukova’da gerçekleşecek.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Pamukova Sakarya

Pamukova ve Pamukova Ayvasını Tanıtma Derneği kurucularından girişimci Ali Urgan, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek önümüzdeki haftalarda gerçekleştirilecek Ayva Festivali için davette bulundu.

<strong>KALİTE YARIŞI</strong>

Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali için geri sayım başladı. Pamukova ve Pamukova Ayvasını Tanıtma Derneği kurucularından Ali Urgan, festival öncesinde Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek bu sene düzenleyecekleri organizasyon hakkında bilgiler verdi. Urgan, Pamukova’da yetişen ayva, üzüm ve çilekleri ziyaret sonunda Vali Balkanlıoğlu’na hediye etti. Ziyaret nedeniyle Urgan’a teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, “Birçok sebze ve meyve çeşidi ile metropollerin ihtiyaçlarına da cevap veren ilçelerimiz, hizmet ve kalitede yarışıyor” dedi.

<strong>FESTİVALE DOĞRU</strong>

Pamukova ve Pamukova Ayvasını Tanıtma Derneği (PAYDER) tarafından organize edilen ve Pamukova Kaymakamlığı ile Pamukova Belediyesi’nin de katkı verdiği Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali 20 Ekim Cumartesi günü kapılarını açacak. Konserlerin yanı sıra çeşitli yarışmaların düzenleneceği festivalde Pamukova’nın tanıtımı gerçekleştirilecek. /Serhat Saruhanoğlu

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
19 Ekim 2019 @ 10:00
Bitiş:
20 Ekim 2019 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.pamukova.bel.tr/

Şehir

Sakarya / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar