Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Ormanın Çağrısı

 5 Ağustos - 9 Ağustos     Kocaeli

: /

Festival Navigation

Kökler ve Dallar’ın düzenlediği Şamanik Doğa Buluşmaları, 5’inci yılında festival havasına kavuşuyor.Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Şamanik ritüeller, müzik sahneleri ve gelişim atölyeleriyle Ormanın Çağrısı, kalbi açık olan herkesi kabile ruhunu paylaşmaya davet ediyor.

20’den fazla deneyimli rehber ve eğitmenin 4 gün boyunca atölyeler, seminerler ve ritüeller düzenleyeceği etkinlikte müzisyenler, dj’ler ve performans sanatçıları da sahne alacak.

Etkinlik programında Astroloji, Beden Pratikleri, Bitkisel Medicine Semineri, Meditasyon, Masal, Mandala, Nefes Pratikleri, Orman Banyosu, Şamanik Öğretiler ve Pratikler, Ses-Vokal ve Dans atölyelerinin yanı sıra Şifa Çemberleri, Kabile Ritüelleri ve Seremoniler yer alıyor. Festivalde ayrıca bir şifa alanı, tırmanış ve zipline aktiviteleri, yemek alanı ve pazar yeri bulunacak.

Çadırla konaklanılan Ormanın etkinliği çocuklu ailelere de açık. Küçükler için ayrılan alanda deneyimli eğitmenler eşliğinde çocuk yogası ve çeşitli oyunlar yer alacak.

Müzik platformunda ise gün ve akşam boyunca etnik gruplar, festival ruhuna uygun akustik konserler ve elektronik müzik sanatçıları sahne alacak.

Kabile atmosferinde doğanın titreşimleriyle buluşmak, açık bilinçle iyi vakit geçirmek isteyenlere, Ormanın Çağrısı…

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Ormanın Çağrısı Ormanın Çağrısı Festivali

Detaylar

Başlangıç:
5 Ağustos
Bitiş:
9 Ağustos
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Kocaeli / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar