Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Opus Amadeus Oda Müziği Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Opus Amadeus Oda Müziği Festivali

25 Şubat - 22 Mayıs

12. İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Oda Müziği Festivali 25 Şubat-22 Mayıs tarihleri arasında müzikseverlerle buluşuyor.


Nerede?

Deniz Müzesi Beşiktaş Beyoğlu İstanbul

Detaylar

Sanat Yönetmeni Festival Tanıtım Metni

Değerli sanatseverler,
Opus Amadeus Oda Müziği Festivali olarak İstanbul’un – zengin, şaşırtıcı ve renkli – oda müziği hayatına katıldığımız 2012 yılından bu yana birlikteliğimizin gücüne ve büyüsüne inanarak Avrupa’nın ve Türkiye’nin başarılı ve sevilen topluluklarını İstanbul’da sizlerle buluşturduk.

Her festival için büyük bir heyecanla hazırladığımız birbirinden farklı, renkli, yaratıcı, tutkulu, güzelliklerle dolu oda müziği programlarını hepsi son derece cazip, tarihi mekânlarda ve konser salonlarında sizlere sunmanın mutluluğunu yaşadık.

Opus Amadeus Oda Müziği Festivali çağlara yayılmaktan mutluluk ve haz duyan müzik birikimi ve sevgisiyle 11. Yüzyıl erken Orta Çağı’nın derinliklerinden Barok döneme, klasik ve romantiklerden günümüz müziklerine uzanan engin repertuvarıyla sizleri her defasında oda müziğinin göz kamaştırıcı dünyasında ağırlamaktan mutluluk duydu.

XII. İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Festivali 25 Şubat’ta perdelerini açıyor. 22 Mayıs’a kadar devam edecek festivalimiz bu sene Hollanda, Macaristan, Polonya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Almanya, Fransa, Arjantin ve Türkiye’den sanatçıları ağırlıyor.

Arzumuz birbirinden güzel, şaşırtıcı, heyecan dolu rengarenk programlarla sizlere yeniden merhaba dediğimiz festivalimizde müziğin muazzam ruhunu daha da yücelten nefes kesici mekânlarda duygularınızı sınırsız ve bambaşka boyutlara taşımak.

Sağlık ve iyimserlik dolu günlerde müzikle sarmalandığımız buluşmalara…

Mehmet Mestçi
Macaristan Liyakat Nişanı Şövalye Haçı
İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Oda Müziği Festivali Sanat Yönetmeni

www.opusamadeus.com
ARTİSAN ORGANİZASYON

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 4 Toplam: 1

Puanladınız:


İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Oda Müziği Festivali Oda Müziği Festivali Opus Amadeus Opus Amadeus Festivali Opus Amadeus Oda Müziği Festivali Klasik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri Oda Müziği Festivalleri
Başlangıç:
25 Şubat
Bitiş:
22 Mayıs
Deniz Müzesi
Sinanpaşa, Beşiktaş Cd. No:6 D:1, 34353 Beşiktaş
İstanbul, Beşiktaş 34353 Türkiye
02123274346

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon