Yükleniyor Festivaller

Opus Amadeus Oda Müziği Festivali

 25 Şubat @ 20:00 - 22 Mayıs @ 23:30     İstanbul

: /

12. İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Oda Müziği Festivali 25 Şubat-22 Mayıs tarihleri arasında müzikseverlerle buluşuyor.


Nerede?

İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

Sanat Yönetmeni Festival Tanıtım Metni

Değerli sanatseverler,
Opus Amadeus Oda Müziği Festivali olarak İstanbul’un – zengin, şaşırtıcı ve renkli – oda müziği hayatına katıldığımız 2012 yılından bu yana birlikteliğimizin gücüne ve büyüsüne inanarak Avrupa’nın ve Türkiye’nin başarılı ve sevilen topluluklarını İstanbul’da sizlerle buluşturduk.

Her festival için büyük bir heyecanla hazırladığımız birbirinden farklı, renkli, yaratıcı, tutkulu, güzelliklerle dolu oda müziği programlarını hepsi son derece cazip, tarihi mekânlarda ve konser salonlarında sizlere sunmanın mutluluğunu yaşadık.

Opus Amadeus Oda Müziği Festivali çağlara yayılmaktan mutluluk ve haz duyan müzik birikimi ve sevgisiyle 11. Yüzyıl erken Orta Çağı’nın derinliklerinden Barok döneme, klasik ve romantiklerden günümüz müziklerine uzanan engin repertuvarıyla sizleri her defasında oda müziğinin göz kamaştırıcı dünyasında ağırlamaktan mutluluk duydu.

XII. İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Festivali 25 Şubat’ta perdelerini açıyor. 22 Mayıs’a kadar devam edecek festivalimiz bu sene Hollanda, Macaristan, Polonya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Almanya, Fransa, Arjantin ve Türkiye’den sanatçıları ağırlıyor.

Arzumuz birbirinden güzel, şaşırtıcı, heyecan dolu rengarenk programlarla sizlere yeniden merhaba dediğimiz festivalimizde müziğin muazzam ruhunu daha da yücelten nefes kesici mekânlarda duygularınızı sınırsız ve bambaşka boyutlara taşımak.

Sağlık ve iyimserlik dolu günlerde müzikle sarmalandığımız buluşmalara…

Mehmet Mestçi
Macaristan Liyakat Nişanı Şövalye Haçı
İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Oda Müziği Festivali Sanat Yönetmeni

www.opusamadeus.com
ARTİSAN ORGANİZASYON

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


İstanbul Uluslararası Opus Amadeus Oda Müziği Festivali Oda Müziği Festivali Opus Amadeus Opus Amadeus Festivali Opus Amadeus Oda Müziği Festivali Klasik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri Oda Müziği Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
25 Şubat @ 20:00
Bitiş:
22 Mayıs @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın