Yükleniyor Festivaller

Online Gençlik ve Kariyer Festivali

 21 Temmuz 2020 @ 12:00 - 22 Temmuz 2020 @ 21:00     İzmir

:

Ege Üniversitesi Kariyer Planlama ve Başarı Koordinatörlüğü tarafından “Online Gençlik ve Kariyer Festivali” 21-22 Temmuz 2020’de gerçekleştirilecek.


Detaylar

Festival kapsamında, çeşitli firmaların üst düzey yetkilileri ve yöneticileri tarafından bilgilendirici sunumlar yapılacak. Ayrıca, alanında uzman kişilerce Beden Dili, CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Diksiyon, Stres Yönetimi, Sınav Kaygısı ile Başa Çıkma gibi eğitimler verilecek.

Eğitimlerin yanı sıra konserlerin de verileceği festivalde; Umut Kaya, Beyefendi, The Rocktors, Rolla, İyi Kötü Kararsız sahne alacak.

Öğrenciler, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından oluşturulan Yetenek Kapısı Sistemi üzerinden kaydını oluşturarak festivale katılabilecekler. Ayrıca, festival iki gün boyunca eutv.tv ve Ege Üniversitesi Televizyonu Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
21 Temmuz 2020 @ 12:00
Bitiş:
22 Temmuz 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
Website:
https://kariyer.ege.edu.tr/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar