Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Oktober in İstanbul
  • Bu festival geçti.
:

Oktober in İstanbul

21 Ekim 2023 @ 12:00 - 22 Ekim 2023 @ 23:30

Bavyera Tadında: Oktober in İstanbul Festivali 21-22 Ekim’de Küçükçiflik Park’ta.


Nerede?

KüçükÇiftlik Park İstanbul

Detaylar

OKTOBER IN İSTANBUL 21-22 EKİM’DE KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

KüçükÇiftlik Park, 21-22 Ekim’de gerçekleşecek Oktober in İstanbul konseptiyle Almanya’nın en ünlü festivallerinden Oktoberfest’i şehrin merkezine taşıyor!

Müzik, eğlence, lezzet ve kültürel deneyimi bir arada sunan etkinlikte İstanbullular, festivalin ruhuna yakışır dekor ve kostümlerin arasında sevdikleriyle birlikte konserlerin, tematik yeme-içme alternatiflerinin ve festival oyunlarının tadını çıkaracaklar. Festival sahnesi iki gün boyunca Gaye Su Akyol, Güneş, Yedinci Ev, Can Gox, Hedonutopia ile Bengü Beker’in konserleri ve DJ performanslarıyla renklenecek. URU ve Wonder Wheel organizasyonuyla, Bavyera tadında katkılarıyla düzenlenen Oktober in İstanbul’un biletleri satışta!

Şehrin merkezinde eğlencenin vazgeçilmez adresi olan KüçükÇiftlik Park, Oktober in İstanbul ile 21-22 Ekim hafta sonu, havaların halen iyi olduğu sonbaharın son günlerinde, sezonun en eğlenceli etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacak. Dekorlardan kostümlere, yeme içme alanlarından kesintisiz müziğe kadar her şeyiyle İstanbullulara şehrin merkezinde yüzdeyüz Oktoberfest deneyimi vadeden festival, sevilen sanatçıların konserleriyle ve konser öncesi DJ performanslarıyla daha da renklenecek.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Bavyera Tadında Bavyera Tadında: Oktober in İstanbul Festivali Oktober in İstanbul Bira Festivalleri Oktoberfest
Başlangıç:
21 Ekim 2023 @ 12:00
Bitiş:
22 Ekim 2023 @ 23:30
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon