Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller ODTÜ THBT Tiyatrosu Şenliği
  • Bu festival geçti.
:

ODTÜ THBT Tiyatrosu Şenliği

3 Nisan - 7 Nisan

ODTÜ Türk Halk Bilimleri Topluluğu tarafından düzenlenen ODTÜ THBT Tiyatrosu Şenliği 3-7 Nisan tarihlerinde ODTÜ Mimarlık Amfisi’nde gerçekleşecek.


Nerede?

ODTÜ ODTÜ Mimarlık Amfisi Çankaya Ankara

Detaylar

7. Halk Tiyatrosu Şenliği’miz 3-7 Nisan tarihleri arasında sizlerle! Mimarlık Amfisi’nde ve THBT barakasında gerçekleşecek olan şenliğimizin detaylı programına gönderiyi kaydırarak ulaşabilirsiniz.

Biletlere 23 Mart itibariyle hafta içi kütüphane standımızdan, hafta sonları Devrim standımızdan 10.30-17.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Kampüs dışından katılacak izleyicilerimiz, biletlere 25 Mart itibariyle Kızılay İmge Kitabevi’nden ulaşabilir. Ayrıca kampüs dışı bilet ayırmak için Bilet Ayırma Formu’nu doldurmanız gerekmektedir. Forma biyografideki linkten ulaşabilirsiniz.

ODTÜ THBT Halk Tiyatrosu olarak hazırladığımız Mahmud ile Yezida oyunumuz dışındaki konuk oyunlar, söyleşiler ve atölyeler ücretsizdir.

Atölyelerin kontenjan sınırı vardır.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Halk Oyunları Şenliği ODTÜ Halk Oyunları Şenliği ODTÜ THBT Halk Oyunları Şenliği THBT Halk Oyunları Şenliği Tiyatro Festivalleri
Başlangıç:
3 Nisan
Bitiş:
7 Nisan
ODTÜ Mimarlık Amfisi
Üniversiteler, ODTÜ Kütüphane, 06800
Ankara, Çankaya 06800 Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon