Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller ODTÜ Klasik Gitar Festivali
  • Bu festival geçti.
:

ODTÜ Klasik Gitar Festivali

7 Mart @ 12:00 - 8 Mart @ 22:30

17. ODTÜ Klasik Gitar Festivali 7-8 Mart’ta ODTÜ Mimarlık Amfisi’nde…


Nerede?

Çankaya ODTÜ ODTÜ Mimarlık Amfisi Ankara

Detaylar

17. ODTÜ Uluslararası Klasik Gitar Festivali, 7 ve 8 Mart’ta Ankara’da düzenlenecek. Festival kapsamında ünlü gitaristler konser verecek ve atölyeler düzenlenecek.

17. ODTÜ Uluslararası Klasik Gitar Festivali, 7 ve 8 Mart’ta Ankara’da düzenlenecek.

Klasik müziği gençlerle ve üniversite öğrencileriyle buluşturmayı amaçlayan, Sevda-Cenap And Müzik Vakfının desteklediği festival kapsamında, Ozan Akyatan ve Cristina Galietto gibi ünlü gitaristler konser verecek.

Festivalde gitar sevenler, Kağan Korad ve Özberk Miraç Sarıgül gibi usta isimlerin katılımıyla düzenlenecek atölyelerde bilgi ve becerilerini geliştirme imkanı bulacak.

Festivalin açılış konserini, 7 Mart’ta ODTÜ Mimarlık Amfisi’nde Ozan Akyatan verecek. 8 Mart’ta İtalyan gitarist Cristina Galietto aynı yerde sahne alacak. Galietto, ustalık sınıflarında gitar tutkunlarıyla bir araya gelecek.


Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Klasik Gitar Festivali ODTÜ Gitar Festivali ODTÜ Klasik Gitar Festivali Gitar Festivalleri Klasik Gitar Festivalleri Klasik Müzik Festivalleri
Başlangıç:
7 Mart @ 12:00
Bitiş:
8 Mart @ 22:30
Ankara
Ankara, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon