Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Muğla Tarhana Festivali

 12 Aralık 2021 @ 12:00 - 23:30     Muğla    Ücretsiz

: / /

Muğla İçin Gelecek Platformu (MİG) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilecek “Muğla Tarhana Festivali” 12 Aralık’ta sizlerle.

 


Menteşe Muğla

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Toplantıda MİG Platformu Dönem Başkanı Mehmet Rifat Kahyaoğlu, geçen sene koronavirüs tedbirleri kapsamında dijital ortamda düzenlen festivalin bu yıl Saburhane Meydanı’nda 12 Aralık’ta düzenleneceğini söyledi.

Muğla İçin Gelecek Platformu (MİG) tarafından, Menteşe Belediyesinin katkılarıyla, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odasının destekleriyle ilk kez 2018’de düzenlenen Tarhana Festivali, 2020 yılında koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dijital ortamda düzenlenmişti.

Festivalin bu yıl yeniden Menteşe Saburhane Meydanı’nda düzenleneceğini belirten MİG Platformu Dönem Başkanı Mehmet Rifat Kahyaoğlu, “Geleneksel hale getirmeyi başardığımız Tarhana Festivali’nin 4’üncüsünü 12 Aralık Pazar günü Saburhanemizde gerçekleştireceğiz. Sabah saatlerinde tarhana kazanları kaynamaya başlayacak. Festivale katılanlara tarhana aşımızı ikram edeceğiz. Tüm halkımızı festivalimize bekliyoruz” diye konuştu.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Menteşe Muğla Tarhana Festivali Menteşe Tarhana Festivali Muğla Tarhana Festivali Tarhana Festivali Tarhana Festivalleri

Detaylar

Tarih:
12 Aralık 2021
Saat:
12:00 - 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Muğla / Türkiye

İlçe

Menteşe

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar