Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

MIX Festival

 5 Kasım 2021 - 6 Kasım 2021     İstanbul    187 TL

: / /

Bu yıl 5. kez düzenlenen MIX Festival 5-6 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek.


Nerede?

Beşiktaş Zorlu PSM İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

Müziğin sesini aç!

‘Çok sesli festival’ MIX, #yüzdeyüzmüzik katkılarıyla Zorlu PSM’ye geri dönüyor!

Bu yıl beşincisi gerçekleşecek MIX Festival için geri sayım başladı! 5 – 6 Kasım’da gerçekleşecek festival, 5. senesinde farklı müzik türlerinin sevilen isimleri Zorlu PSM’de bir araya gelecek. Zorlu PSM’nin iki gün boyunca müzikle dolacağı festival, performansların yanı sıra gerçeklecek yan etkinliklerle katılımcılara her yönüyle dolu bir festival sunuyor!

İstanbul-Berlin arasında yaşayan ve üreten Ah! Kosmos, Simon Buret ve Olivier Coursier’den oluşan Fransız pop rock müzik ikilisi AaRON, İlk performansını 2018 yılındaki Sonar İstanbul’da sergileyen İstanbul tabanlı elektro müzik sanatçısı Cihangir Aslan, 2021 yılında yayınladığı Bleu albümünde yer alan ‘Vérité’ ve ‘Nudes’ isimli parçalarla dijital platformlarda yerini sağlamlaştıran Belçikalı sanatçı Claire Laffut, Georg Conrad and Marius Bubat tarafından kurulan melankolik Alman ikili COMA, huzur veren sesleriyle Leeds çkışlı alternatif müzik grubu Far Caspian, ‘Something New’ albümüyle müzik piyasasına iddialı bir geri dönüş yapan Belçikalı elektronik rock grubu Goose, Islandman, Jakuzi, kendi deyimiyle tatlı tatlı delirmenin müzikle olan buluşmasının örneklerini vermeyi geleneksel Anadolu müziğinin, Klasik Türk müziğinin, psikedelia’nın, surf rock’ın ve post-punk’ın zıtlıklarını fütürist yaklaşımıyla sürdüren Gaye Su Akyol, 27 yaşında tutkularının peşinden gitmeyi seçen Nova Norda, Fransız elektronik müzik yapımcısı Vitalic, synthpop, new wave, dark wave akımlarındaki yenilikçi grup Jakuzi, İstanbul’da harmanladıkları taptaze saykadelik tınılarıyla Lalalar ve Mikado iki gün boyunca doyumsuz bir müzik maratonu yaşatmaya hazırlanan MIX Festival 2021’de sahne alacak.

MIX Festival boyunca İstanbul’un popüler açık hava mekanlarından biri haline gelen, Zorlu PSM’nin sevilen mekanlarından Vestel Amfi’de ise Boogie, House ve Hip-Hop prodüksyonlarıyla uğraşan Anıl Kırkyıldız; setlerinde dinamizmi hedef alan Flü; indie-dance, new wave, electronica ve ebm janralarını harmanlayan Günce Acı; elektronik müzikten Miami Bass’e, Baile Funk’tan Classic House’a uzanan setle karşımıza çıkan Melis Köke ve değişik türler arasında bağımsız bir çizgi izleyen Style-ist DJ setin başında olacak.


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


MIX Festival Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
5 Kasım 2021
Bitiş:
6 Kasım 2021
Ücret:
187 TL
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Beşiktaş

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar