Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller MIX Festival
  • Bu festival geçti.
:

MIX Festival

3 Kasım 2023 @ 18:00 - 4 Kasım 2023 @ 23:30

Bu yıl 7. kez düzenlenen MIX Festival 3-4 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek.


Nerede?

Beşiktaş Zorlu Performans Sanatları Merkezi İstanbul

Detaylar

Müziğin sesini aç! 3-4 Kasım’da, %100 Müzik katkılarıyla, Zorlu PSM’de yedinci kez gerçekleşecek “çok sesli” MIX Festival, mottosuyla unutulmaz bir deneyime davet ediyor! Müzikseverlerin kalplerini fethedecek olan MIX Festival, yedi yıldır süregelen başarı ve coşku dolu geçmişini, yepyeni bir edisyonla taçlandırıyor.

MIX Festival, her sene olduğu gibi bu yıl da seçkin sanatçılar ve eşsiz performanslarla dolu bir program sunuyor. Bu yılın yıldızları arasında Bu yılın yıldızları arasında Torbjørn Brundtland ve Svein Berge’in oluşturduğu Norveçli elektronik müzik ikilisi Röyksopp’un DJ set performansı, Warhaus’un eşsiz sahnesi, Kid Francescoli’nin elektronik müziğin en iyi örneklerini sunan enerjisi, Weval’in sıra dışı sesleriyle büyüleyici deneyimi, Flört’ün enerjik performansı, Cosmic Crooner’ın sürükleyici rock ritimleri, Los Bitchos’un 70’ler ve 80’lerden cumbia tarzında enstrümantal esintileri, Lalalar’ın enerji dolu performansları, The Flabbies’in keyifli indie-pop şarkıları, ECHT!’in mistik ve etkileyici müziği, Isaac Delusion’ın hayal gücüyle dolu sahne şovları ve Jayda G’nin dans pistlerini sallayan ritimleri bulunuyor.

Bu eşsiz festivalde müziğin büyülü dünyasına adım atacak olanlar için sürprizler bitmiyor. Benny Sings’in duygusal vokalleri, Two Another’ın modern soul tarzı, Atakan Uysal’ın techno melodileri, Aga B’nin asi ruhlu Türkçe rap melodileri, Ögem Yılmaz’ın cesur ve özgün sound’u, Barış Demirel’in cazın sınırlarını zorlayan enstrümantasyonu ve Zeynep Erbay’ın etkileyici DJ setli de festivali benzersiz kılacak! Daha fazlası için beklemede kal!

MIX Festival, her müzik zevkine hitap eden çeşitliliği ve müziğin farklı renklerini bir araya getiren programıyla sizleri büyüleyecek. Bu klasikleşen festivali kaçırmayın ve 3-4 Kasım’da Zorlu PSM’deki yerinizi alın! Müziğin sınırlarını zorlayan, duygusal ve enerjik performanslarla dolu iki gün için biletlerinizi şimdiden edinin.

Unutulmaz anlar için %100 Müzik katkılarıyla gerçekleşecek MIX Festival’de buluşmak üzere!


Program

3 Kasım
Kapı Açılış: 18.00
MIX Festival presented by %100 Müzik: 18.00
4 Kasım
Kapı Açılış: 18.00
MIX Festival presented by %100 Müzik: 18.00

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


MIX Festival Elektronik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri
Başlangıç:
3 Kasım 2023 @ 18:00
Bitiş:
4 Kasım 2023 @ 23:30
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon