Yükleniyor Festivaller

MilyonFest Eskişehir

24 Eylül @ 12:00 - 27 Eylül @ 23:30 Eskişehir 40 TL Bilet Al
7077921
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Milyonfest Eskişehir, 24-27 Eylül 2020 tarihlerinde Eskişehir Mola Tesisleri’nde gerçekleşecek.

 


AÇIKLAMA

Renkli görüntüleriyle tüm ülkenin hafızasında yer eden unutulmaz festival devam ediyor! Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım organizasyonuyla düzenlenen MilyonFest Eskişehir bu yıl 24-27 Eylül 2020 tarihlerinde Eskişehir Mola Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Yağmurlu hava ve yoğun fırtınaya rağmen konser alanını terk etmeyen binlerce gencin muhteşem görüntülerine sahne olarak yurtdışındaki festivalleri aratmayan MilyonFest Eskişehir doyasıya eğlenen katılımcılar renkli görüntüleriyle tüm Türkiye’nin hafızalarında yer etti. Yüzdeyüz müzik ve eğlenceyle Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya sponsorluklarıyla düzenlenecek festivale dair ayrıntılara çok yakında duyurulacak.

Festival Resmi Sitesi

Geçtiğimiz mayıs ayında düzenlenen ve unutulmaz anlara sahne olan “EskiFest” in ardından Milyon Yapım Organizasyon Umut Kuzey önderliğinde 27-30 Eylül 2018 tarihlerinde bir kez daha MilyonFest Eskişehir’i gerçekleştiriyor. Yoğun yağışın ardından çamurdan korunmak için kendilerini poşetlere sarararak doyasıya eğlenen katılımcılar renkli görüntüleriyle tüm Türkiye’nin hafızalarında yer etti. Yağmurlu hava ve yoğun fırtınaya rağmen konser alanını terk etmeyen binlerce gencin muhteşem görüntülerine sahne olan “EskiFest” yurtdışındaki dev festivalleri aratmamıştı. Umut Kuzey bu unutulmaz festivali bir kez daha Türk rock müziğinin en iyileriyle müzikseverlere; Eskişehir’de yaşayan ve eğitim gören binlerce üniversiteli gence armağan ediyor. Athena’dan Pentagram’a; Şebnem Ferah’tan Manga’ya; MFÖ’den Selda Bağcan’a; Teoman’dan Hayko Cepkin’e yıldızlar muhteşem bir festival deneyimi için Eskişehir’e geliyor. %100 müzik ve eğlence ile Redbull’un katkılarıyla gerçekleşecek MilyonFest Eskişehir; Kral tv ve Milyon tv medya sponsorluğunda canlı yayınlanacak.

27 Eylül Perşembe
Teoman
Pentagram
Moğollar
Fatma Turgut
Peyk
Yok Öyle Kararlı Şeyler
The Madcap

28 Eylül Cuma
Şebnem Ferah
Manga
Ceylan Ertem
Umut Kuzey
Pera
Çamur
Set

29 Eylül Cumartesi
Athena
Selda Bağcan & Boom Pam
Ceza
Zakkum
Niyazi Koyuncu
Gökcan Sanlıman
Ezgi Aktan

30 Eylül Pazar
MFÖ
Hayko Cepkin
Cem Adrian
Adamlar
Pamela
Baba Zula
Deniz Tekin


Eskişehir Mola Tesisleri Eskişehir

Organizatör

Milyon Yapım

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?