Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Marmaris Caz Festivali

 21 Ağustos 2020 @ 12:00 - 4 Eylül 2020 @ 21:00     Muğla

: / /

2019’da ilk kez düzenlenen Marmaris Caz Festivali’nin bu yıl da ağustos ayında düzenlenmesi bekleniyor.


Nerede?

Muğla

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Türkiye’nin en popüler tatil merkezlerinden bir olan Marmariste 14 gün sürecek, çok sahneli festivale dünyanın dört bir tarafından 100’ün üzerinde sanatçı katılacak. Festival de Be-bop, Swing, Progressive / Elektrik Caz, Standards, Afro-Küba Caz, enstrümantal ve ses sanatçıları gibi sadece caz olacak.

Bir ana açık hava sahnemiz: Amfi tiyatro, sahillerde caz, iki sahne “Burunucu Macera Parki “Marmaris de ve “Jazz Beach” İçmelerde, akşam geç saatlere kadar canlı caz ve blues ile dolu şık teknelerimiz bulunmaktadır.. Teknede 3 saat boyunca canlı caz grubunu dinlerken Cennet adası dahil, bu şehrin yeşil adaları ve dağlarının arasında dolaşacaksınız.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
21 Ağustos 2020 @ 12:00
Bitiş:
4 Eylül 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Muğla / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın