Yükleniyor Festivaller

Lazy Sunday Festival

 8 Ekim @ 15:00 - 23:30     Ankara

: / /

Lazy Sunday Festival 8 Ekim’de ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Çim Amfi’de müzikseverlerle buluşuyor.

802428
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Nerede?

Çankaya ODTÜ Vişnelik Ankara


Detaylar

devamını oku... kapat

8 Ekim’de sizleri dinamik, hareketli ve keyifli bir etkinlik bekliyor. Lazy Sunday Festival ile bildiğiniz Pazar günlerini unutacaksınız.

Bu festivalde performans sergileyecek sanatçılar arasında, dinleyicileri kendi dünyasına çeken nüktedan sözleri ve enerjik sahne performansı ile tanınan Büyük Ev Ablukada bulunuyor. Kendi kurdukları plak şirketi Olmadı Kaçarız’dan çıkardıkları albümleri ile büyük beğeni toplayan grup, son dönemde müzikseverler arasında geniş bir hayran kitlesi oluşturdu.

Mert Demir de bu festivalde sahne alacak isimlerden biri. Hem müzisyen hem de yapımcı kimliğiyle birçok albüm ve parçanın prodüksiyonunu yapan Demir, R&B, bedroom pop ve arabesk gibi farklı türleri harmanlayarak kendine özgü bir sound yarattı. Kendi ismini taşıyan albümleriyle Türk müzik sahnesinde kendine sağlam bir yer edinen Demir, son dönemde Seda Erciyes ve Melike Şahin ve Mabel Matiz gibi isimlerle yaptığı ortak çalışmalarla da adından sıkça söz ettiriyor.

Festivalde live performansların açılışını yapacak isim ise Evdeki Saat. 2014 yılında Eren Alıcı tarafından kurulan grup, doğdukları toprakların müziğini global bir sound ile harmanlayarak kendine özgü bir füzyon oluşturdu. Kendi yazdıkları ve yayınladıkları parçalarıyla kendi sound’unu yaratan grup, özellikle 2020 yılında yayınladıkları “Uzunlar” adlı parça ile büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı.
Kendinize müzik dolu bir gün ayırın ve ODTÜ Vişnelik’te bu büyüleyici müzik festivalinde enerjinizi yenileyin. “

Yaş Sınırı: 18+

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube
Büyük Ev Ablukaba Evdeki Saat Hend Melis Yelman Mert Demir

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Lazy Sunday Festival Lazy Sunday Festival Ankara Elektronik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri

Detaylar

Tarih:
8 Ekim
Saat:
15:00 - 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Çankaya

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar