Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Küçükçekmece Gençlik Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Küçükçekmece Gençlik Festivali

19 Ocak @ 17:30 - 23:30
İstanbul Ücretsiz

Küçükçekmece III. Gençlik Festivali 19-21 Ocak’ta sizlerle.


Nerede?

Küçükçekmece İstanbul

Detaylar

Küçükçekmece Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan Gençlik Festivali, binlerce genci birbirinden ünlü sanatçı ve DJ’lerle buluşturmaya hazırlanıyor. Zeynep Bastık, Buray, Emre Aydın, İlyas Yalçıntaş, Gökhan Keser, Eypio, Ozbi ve birbirinden eşsiz isimlerin sahne performanslarıyla gençlere müzik ve eğlence dolu bir program sunacak festivale, 19-20-21 Ocak tarihlerinde Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi ev sahipliği yapacak.

Başkan Çebi: 3 günde 12 konser ve kesintisiz müzik gençleri bekliyor

Sömestirde eşsiz bir festival deneyimi yaşamak için İstanbullu gençleri Küçükçekmece’ye ‘Gençlik Festivali’ne davet eden Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Gençlerin heyecanı ve coşkusuyla geleneksel hale getirdiğimiz 3. Gençlik Festivalimiz başlıyor. Sömestir: zorlu bir eğitim -öğretim döneminin ardından tüm öğrenciler için moral ve motivasyon zamanıdır. Küçükçekmece’de sömestirin keyfe dönüşmesi için gençlerin tercihleri doğrultusunda eğlenebilecekleri, keyif alabilecekleri bir festival hazırladık. Tüm katılımcılara sevdikleriyle eğlencenin ve müziğin tadını çıkarmalarını diliyorum” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl İstanbul’un dört bir yanından 50 bine yakın genci ağırlayan festival, bu yılda adeta yıldızlar geçidine sahne olarak, gençlere sömestir eğlencesini ücretsiz sunacak. Küçükçekmece Belediyesi, konser alanına ilçenin dört bir yanından ring seferleri düzenleyecek. Gençlik Festivali ile ilgili ayrıntılı bilgi Küçükçekmece Belediyesi sosyal medya hesaplarından duyurulacak.


Program

Yer: Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi
Kapı Açılış:17.30

19 Ocak 2024, Cuma
Güney Marlen
Ersin Show
Tepki
Hey Douglass
Zeynep Bastık

20 Ocak 2024, Cumartesi
Ne Münasebet
Ersin Show
Melis Fis
Ozbi
Buray

21 0cak 2024, Pazar
İlyas Yalçıntaş
Ersin Show
Gökhan Keser
Eypio
Emre Aydın

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Küçükçekmece Festivali Küçükçekmece Gençlik Festivali Gençlik Festivalleri Müzik Festivalleri
Tarih:
19 Ocak
Saat:
17:30 - 23:30
Ücret:
Ücretsiz
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon