Yükleniyor Festivaller

Konya Çocukça Fest

 4 Nisan 2020 @ 12:00 - 5 Nisan 2020 @ 21:00     Konya

: / /

Konya Çocukça Fest-2020, 4-5 Nisan tarihlerinde ülkemizin en kapsamlı çocuk festivali olarak Konya’da çocuklarla buluşuyor.


Detaylar

Festival kapsamında internetten ve belirli gişelerden alınan tüm etkinliklerin (Müzikaller, Konserler, Stand-up Gösterisi, Dinletiler vb…) biletleri aynı zamanda FESTİVAL GİRİŞ BİLETİ yerine de geçmektedir ve giriş biletinin bütün haklarından yararlanılabilir.

Çocukça Fest-2020, 4-5 Nisan tarihlerinde ülkemizin en kapsamlı çocuk festivali olarak Konya’da çocuklarla buluşuyor. Müzikaller, konserler, eğlenceli gösteriler, söyleşiler, atölyeler ve birçok renkli etkinlik seyircisine dolu dolu iki gün vaad ediyor.

Özellikle çocukların hayranlık duyarak takip ettikleri birçok çizgifilm markasının sahne gösterileri Çocukça Fest’te yerini alıyor. Kukuli, Harika Kanatlar, Niloya, Heidi, bunlardan sadece bazıları… Ayrıca 1500 m2 lik kapalı bir alanda kurulacak olan oyun parkuru ve birçok atölye alanı da etkinlik alanı seçeneklerinden…

Çocukça Fest, sadece çocukların değil anne ve babaların da festivali…

Selçuklu Kongre Merkezinde yer alacak festivalde birçok sanatçı, yazar, eğitimci, gösteri dünyasının önde gelen isimleri sadece çocuklarla değil anne ve babalarla da buluşacak. Birçok deneyim, düşünce, bilgi ve önerinin paylaşılacağı Çocukça Fest, yurtiçi ve yurtdışından da birçok katılımcıya ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

Çocukça Fest’in adres olarak kendine 2020’de Konya’yı seçmesi, yerel anlamda da festivali bir cazibe noktasına taşıyor. Çocukça Fest’de birçok Konya’lı yatırımcı da yer alabilecek ve insanlarla eğlenceli platformlarda buluşabilecek.

Çocukça Fest’in organizasyon komitesi de alanlarında oldukça başarılı yapımcı, yönetmen ve iletişim sektörünün duayen isimlerinden oluşuyor.

On binlerce insanın katılması beklenen Çocukça Fest’in müzikal biletlerini erken almak isteyen seyirciler, web sitemizden gösteri biletlerini alabiliyor.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Konya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
4 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
5 Nisan 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.cocukcafest.com.tr/

Şehir

Konya / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar