Yükleniyor Festivaller

Konya Çocuk Film Festivali

 5 Temmuz 2019 @ 11:00 - 7 Temmuz 2019 @ 22:00     Konya

: / / /

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Konya Çocuk Film Festivali, 5- 7 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.


Detaylar

Çocuklarımızın aydınlık bir dünyada, geleceklerini güvenle ve bilginin ışığıyla oluşturan bireyler olmaları, hayatımıza ve geleceğimize sahip çıkmak açısından büyük önem taşımaktadır. Bunun için çocuklarımızın evrensel kültürün bir parçası olarak büyümeleri gerekliliğinden yola çıkarak, dünyayı tanımaları ve kendi kimliklerini güvenle ifade edebilmeleri için hepimizi büyük bir sorumluluğu paylaştığı inancını taşıyoruz.

“Çocuk Filmleri Festivali” çok yönlü programıyla Konya’lı çocuklara dünyamızı tanımaları için yeni bir fırsat yaratmak ve onların küçük yaşta gelişimlerine minik de olsa bir katkı sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Konya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
5 Temmuz 2019 @ 11:00
Bitiş:
7 Temmuz 2019 @ 22:00
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.konyacocukfestivali.com/

Şehir

Konya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar