Yükleniyor Festivaller

Kocaeli Turizm ve Bisiklet Festivali

 10 Eylül 2020 @ 12:00 - 13 Eylül 2020 @ 20:00     Kocaeli    Ücretsiz

: / /

Kocaeli Turizm ve Bisiklet Festivali 10-13 Eylül’de Kandıra Kocaeli’de düzenlenecek.


Detaylar

Kocaeli Turizm ve Bisiklet Festivali, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kandıra Belediyesi ve Kocaeli Bisiklet Platformunun paydaşlığı ile bu yıl ilk defa 10-13 Eylül 2020 tarihlerinde Kandıra İlçesi , Kerpe/Ömerağzı’nda düzenlenecek.

Festival, Kandıra Sahillerinin muhteşem doğasını keşfetmek ve turistik mekanları ile tanışmak isteyen tüm bisikletseverlere açık olup ücretsizdir. Çadır ve bisikletleri, katılımcılar kendileri temin edeceklerdir.

Bu festival ile sizleri şehrimizin güzide sahilleri olan Kefken, Kerpe, Cebeci, Bağırganlı, Babalı ve civar köylerden geçen bisiklet rotalarımızda sürüş yapmaya, Kandıra’ya özgü yöresel lezzetleri tatmaya davet ediyoruz.

Katılımcılarımız Kandıra’nın sahil ve orman yollarında bisiklet sürmenin keyfine varacak, Karadeniz’in eşsiz plaj ve koylarında denize girecek, Pembe Kayalıklar’da gün batımının keyfini çıkaracaktır.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Kerpe Ömerağzı Kandıra Kocaeli

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
10 Eylül 2020 @ 12:00
Bitiş:
13 Eylül 2020 @ 20:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://kocaeliturizmvebisikletfestivali.com/

Şehir

Kocaeli / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar