Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Kayseri Erciyes Motosiklet Festivali

 26 Ağustos - 30 Ağustos     Kayseri

: /

4. Kayseri Erciyes Motosiklet Festivali 26-30 Ağustos tarihlerinde.


Kayseri

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin katkılarıyla şehrimizde bu yıl düzenlenecek olan motosiklet festivaline tüm iki teker sevdalıları davetlidir. Amacımız dostluk, arkadaşlık ve kamp ortamında motor tutkunlarını bir araya getirmek. Bunun yanı sıra trafikte motosikletin motorlu araçlar arasında kabul görmemesi nedeniyle bu konuya dikkat çekmek istiyoruz. Motosikletinde trafikte var olduğunu anlatmaya çalışacağız.

Türkiye’nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarının katılım gösterdiği festivalde Yusuf Güney sahne aldı.

Erciyes yaz mevsiminde sosyal ve sportif aktivitelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kayseri’deki gönüllü motosiklet kulüpleri tarafından geleneksel olarak düzenlenen Erciyes Moto Fest, Erciyes Dağı’nın 2 bin 200 metresindeki Tekir Yaylası’nda bulunan çadır kamp alanında festival ateşinin yanması ile başladı.Erciyes’te bir araya gelen motosikletçiler Yusuf Güney konseri ile doyasıya eğlendi. 5 gün sürecek organizasyonda her gün farklı ünlü isimler sahne alacak.Türkiye’nin tüm vilayetlerinden motosiklet severlerini bir araya getiren Erciyes Motosiklet Festivali’nde her akşam konserler, yarışmalar, akrobasi şovları ve birçok etkinlik düzenleniyor. Festival boyunca düzenlenecek çekilişlerle katılımcılara çeşitli hediyelerin yanında büyük ödül olarak motosiklet hediye edilecek.Erciyes Moto Fest’te 27 Ağustos Cuma Sancak , 28 Ağustos Cumartesi Ersan Er, 29 Ağustos Pazar Kurtalan Ekspres ve 30 Ağustos Pazartesi günüZehra Gülüç sahne alacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Erciyes Motosiklet Festivali Kayseri Erciyes Motosiklet Festivali Kayseri Motosiklet Festivali Motosiklet Festivali

Detaylar

Başlangıç:
26 Ağustos
Bitiş:
30 Ağustos
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Kayseri / Türkiye

İlçe

Erciyes

Yorum Bırakın

Avatar