Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Karavan Fest
  • Bu festival geçti.
:

Karavan Fest

21 Ocak 2022 @ 12:00 - 23 Ocak 2022 @ 23:30

Afyonkarahisar Karavan Festivali 21-22-23 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenecek.


Nerede?

Afyonkarahisar Merkez Afyon

Detaylar

KARAVAN FEST 2022 basın lansmanı, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Ve Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu Başkanı Leyla Özdağ’ın katılımlarıyla DoubleTree by Hilton Afyonkarahisar’da gerçekleşti.

Dünya’nın ve Türkiye’nin ilk ve tek termal altyapısına sahip “Afyon Motor Sporları Merkezi Uluslararası Kamp Karavan Alanı” bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak.

Avrupa’dan ve ülkemizin farklı şehirlerinden gelecek olan çok sayıda karavan tutkunları ile karavan markaları ve tedarikçileri 21-22-23 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan KARAVAN FEST’te bir araya gelecek.

Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu’nun (UKKF) 10 üye derneği ile katılacağı KARAVAN FEST’te UNESCO’nun ‘Geliştirici Şehirler Ağı’na dahil ettiği gastronomi şehri Afyonkarahisar mutfağının birbirinden güzel lezzetleri de karavan tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Turizminin yanı sıra sağlık, spor ve motor sporlarının üssü olarak adrenalin ve macera tutkunlarının dikkatini çeken Afyonkarahisar’da 2021 yılı içerisinde başta MXGP of TURKEY & MXGP of Afyon Dünya Motokros Şampiyonası olmak üzere, 4×4, Atv&UTV ve Motosiklet gezileri de düzenmiş ve büyük ilgi görmüştü.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Afyon Festivali Afyon Karavan Fest Afyonkarahisar Festivali Afyonkarahisar Karavan Festivali Karavan Fest Karavan Festivali Karavan Festivalleri
Başlangıç:
21 Ocak 2022 @ 12:00
Bitiş:
23 Ocak 2022 @ 23:30
Afyon
Afyon, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon