Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Karavan Fest

 21 Ocak @ 12:00 - 23 Ocak @ 23:30     Afyon

: /

Afyonkarahisar Karavan Festivali 21-22-23 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenecek.


Afyonkarahisar Merkez Afyon

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

KARAVAN FEST 2022 basın lansmanı, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Ve Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu Başkanı Leyla Özdağ’ın katılımlarıyla DoubleTree by Hilton Afyonkarahisar’da gerçekleşti.

Dünya’nın ve Türkiye’nin ilk ve tek termal altyapısına sahip “Afyon Motor Sporları Merkezi Uluslararası Kamp Karavan Alanı” bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak.

Avrupa’dan ve ülkemizin farklı şehirlerinden gelecek olan çok sayıda karavan tutkunları ile karavan markaları ve tedarikçileri 21-22-23 Ocak 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan KARAVAN FEST’te bir araya gelecek.

Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu’nun (UKKF) 10 üye derneği ile katılacağı KARAVAN FEST’te UNESCO’nun ‘Geliştirici Şehirler Ağı’na dahil ettiği gastronomi şehri Afyonkarahisar mutfağının birbirinden güzel lezzetleri de karavan tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Turizminin yanı sıra sağlık, spor ve motor sporlarının üssü olarak adrenalin ve macera tutkunlarının dikkatini çeken Afyonkarahisar’da 2021 yılı içerisinde başta MXGP of TURKEY & MXGP of Afyon Dünya Motokros Şampiyonası olmak üzere, 4×4, Atv&UTV ve Motosiklet gezileri de düzenmiş ve büyük ilgi görmüştü.


Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube
Manuş Baba Retrobüs

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Afyon Festivali Afyon Karavan Fest Afyonkarahisar Festivali Afyonkarahisar Karavan Festivali Karavan Fest Karavan Festivali Karavan Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
21 Ocak @ 12:00
Bitiş:
23 Ocak @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Afyon / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar