Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Karadeniz Kitap Fuarı Samsun

15 Şubat @ 10:00 - 23 Şubat @ 19:30 Samsun Ücretsiz

Karadeniz Kitap Fuarı Samsun’da altıncı kez açılacak.
6. Karadeniz Kitap Fuarı 15-23 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır.

PROGRAM

Festivalin programı için tıklayın.


Karadeniz Kitap Fuarı’na ulaşım 

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 5. Karadeniz Kitap Fuarı’na ulaşım için tramvay öneriliyor. Tramvay ile fuar alanına ulaşmak rahat ve kolay olduğu hatırlatılıyor. Tekkeköy durağında inerek TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşımın rahatlıkla gerçekleştirilebileceği belirtiliyor.


Fuar, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği düzenleniyor. Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi’nin de destek verdiği 5. Karadeniz Kitap Fuarı, 16-24 Şubat 2019 tarihleri arasında kitap dünyasını ağırlayacak.

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 5. Karadeniz Kitap Fuarı kitapseverleri, yayınevlerini ve yazarları bir araya getirecek.

Fuarda 220 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu stand açacak. Fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri düzenlenecek. 70 kültür etkinliği ziyaretçileri bekliyor.

Fuara giriş ücretsiz. Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 24 Şubat tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.


TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Samsun
Samsun Uçak Bileti Ara Samsun Otel Ara

Organizatör

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samsun Valiliği TÜYAP

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?