Yükleniyor Festivaller

Kadın Yönetmenler Festivali

 29 Şubat 2020 @ 12:00 - 5 Mart 2020 @ 21:00     İzmir

: / / /

Bu yıl 3. kez gerçekleştirilecek Kadın Yönetmenler Festivali için başvurular başladı. 3. kez kadın yönetmenlerin hayalleri ile İzmir’li sinemaseverleri buluşturan festival, bu yıl 29 Şubat- 5 Mart ayları içerisinde gerçekleştirilecek.


Detaylar

Geçtiğimiz yıl  Vuslat Saraçoğlu, Banu Sıvacı, Ceylan Özgün Özçelik, Ahu Öztürk gibi Türkiye Sineması’nda kendine yer edinmiş kadın yönetmenlerin filmlerini İzmir’lilerle buluşturan Kadın Yönetmenler Festivali, bu yıl da kapılarını sinemaseverlere açmak üzere. Başvuruları başlayan Kadın Filmleri Festivali, uzun metraj, belgesel, kısa metraj, video klip ve ilk amatör filmler kategorileri altında yapılacak başvuruları bekliyor! Kadın Yönetmenler Festivali’ne katılım sağlamak isteyen kadın sinemacıların ön izleme kopyaları ve özgeçmişler ile birlikte kadinyönetmenlerhaftasi@gmail.com adresine başvuru yapmaları gerekiyor.3. Kadın Yönetmenler Festivali’nin son başvuru tarihi 15 Ocak 2020 olarak belirlendi. Başvuran filmlerden oluşturlacak seçki ise 31 Ocak 2020’de resmi olarak duyurulacak. Festival, bu yıl 29 Şubat ile 5 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
29 Şubat 2020 @ 12:00
Bitiş:
5 Mart 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar