Yükleniyor Festivaller

Kadıköy Çevre Festivali

 5 Haziran 2020 @ 10:00 - 7 Haziran 2020 @ 21:00     İstanbul

: /

4. Kadıköy Çevre Festivali 5-7 Haziran 2020 tarihlerinde Selamiçeşme Özgürlük Parkında gerçekleşecek.


Detaylar

2020 Kadıköy Çevre Festivali

“Doğaya Emek Ver”

Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Kentte Ekolojik Yaşam temasıyla gerçekleştirdiğimiz Kadıköy Çevre Festivalinin bu yıl dördüncüsüyle 05-07 Haziran 2020 tarihlerinde Selamiçeşme Özgürlük Parkında buluşuyoruz.

Üç yılda 100.000 üzerinde ziyaretçi ağırladığımız ülkenin en kapsamlı ve en büyük Çevre Festivali ile iklim değişikliği başta olmak üzere ülkemiz ve dünyadaki tüm çevre sorunlarına farklı çerçevelerden yaklaşarak bireysel ya da topluluklar olarak çözüm oluşturmak, ekolojik yaşama dair örnekler sunmayı amaçlıyoruz. Katılımcı anlayışla programı oluşturulan, doğaya emek veren tüm sivil toplum kuruluşlarının, vakıf ve toplulukların stantları ile yer aldığı, çalışmalarını ve deneyimlerini paylaştığı festivalde; atölyeler, paneller, söyleşiler, doğa gözlemleri, konserler, film gösterimleri ve tiyatrolar gibi birçok etkinlik yer almaktadır.

2020 Kadıköy Çevre Festivalinde günlük tüketim alışkanlıklarımız, al-kullan-at sistemi ile dünya kaynaklarımızı hızla tüketirken büyüyen atık sorununa dikkat çekmeyi, atıksız – sıfır çöp yaşamın, sürdürülebilir bir geleceğin mümkün olduğunu, beraber dünyadaki ayak izimizi azaltarak kentte daha ekolojik bir yaşamı nasıl inşa edebileceğimizi aktarmayı hedeflemekteyiz. Ekolojik yaşama dair bu alanda birikim ve deneyimlerinizi paylaşmak üzere sizleri de aramızda görmek ziyaretçilerimize sizinle beraber ekolojik yaşam için adımlar atma fırsatı sunmak isteriz.

Festivale etkinliklerinizle ya da stant katılımınız için 02 Mart 2020 tarihine kadar başvuru formunu doldurmak yeterlidir. Doğaya emek verenler ile birlikte Selamiçeşme Özgürlük Parkında görüşmek üzere.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Kadıköy İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
5 Haziran 2020 @ 10:00
Bitiş:
7 Haziran 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://cevrefestivali.kadikoy.bel.tr/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar