Yükleniyor Festivaller

İzmir Retro Festivali

 19 Nisan 2020 @ 12:00 - 23 Nisan 2020 @ 23:30     İzmir

: / / / /

İzmir Retro Festivali 19-23 Nisan’da İzmir Alsancak Gar’da gerçekleşecek.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

İzmir Retro Festivali, Türkiye’nin konsept ilk ve tek retro festivalidir. Bu yıl 2. si düzenlenecek olan İzmir Retro Festivali her yıl ekim ayında nostalji severlerle buluşarak bizi dört günlüğüne yapılan yarışma ve aktivitelerle  çocukluğumuza yeniden götürecek. Etkinlik lokasyonunun en ideal yerde olması ilçe ve beldelerde üretimini sürdüren küçük ölçekli işletme ve sanat atölyelerinin marka bilinirliğini artırma, üretilen yeni ürünlerin tanıtımı ve satışı, tüketici ile doğrudan iletişim, reklam faaliyetleri ve geniş müşteri portföyüne ulaşımı açısından büyük bir avantaj sağlamış olacak.   Bununla beraber festival; İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri gibi büyük illere taşınarak Türkiye’nin bilinen bir gar festivali ve retro severlerin uğrak yeri olmayı amaçlamaktadır.

İzmir Retro Festivali ilk kez Alsancak Gar’da bulunan sanat galerisinde gerçekleştirilecek. Festival; içeride bulunan nostaljik dekorasyon, antika, vintage kıyafetler, eski oyuncaklar, dans gösterileri , yarışmalar,  konserler, yiyecek ve içecekler, butik çikolata ve şekerleme standlarıyla bizi yeniden geçmişe götürecek. Festivalde yer alan katılımcı firmalar getirdikleri antika, vintage ve retro ürünlerle stand tasarım ve şıklığında birbirleriyle yarışacak.

Maziye duyduğunuz özlemi giderecek, birbirinden güzel retro ürünlerin yer aldığı muhteşem bir festival sizleri bekliyor. Antika, vintage ürünler, mezatlar, tamamı sanat içeren el yapımı ürünler, yöresel gazozlar, eskide yaşadığınız her şey, birbirinden şık firmalar ve daha neler neler.. Ünlü isimlerin ve lokal-ulusal birçok firmanın ürünlerini sergileyeceği bu alışveriş panayırında oyunlar oynayacak, eskiyi yaşayacak, maziye dönecek ve kapanış partisi ile 80’lere geri gideceğiz. Zaman makinesini raylara yerleştirdik. Biz gidiyoruz eskiye.. Siz de gelin!

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Alsancak Alsancak Gar Konak İzmir

<strong>Line-Up:</strong>
Can Gox
Kurtalan Ekspres
Sattas Reggeaband
Mansur Ark
Dj Hakan Küfündür
Nebil Abi ve Yolda Projesi
Narkoz
Sonraki İstasyon
Mançoloji (Barış Manço Tribute)

<strong>Etkinlikler ve Standlar</strong>
Antikacı ve Koleksiyoncular
Dans Okulları
Retro ve Vintage Giyim Firmaları
Retro ve Vintage Aksesuar
Retro Ayakkabı Firmaları
Vintage Ayakkabı Koleksiyoncuları
Vintage Araba, Motosiklet, Bisiklet Satıcıları
Retro ve Vintage Oyuncak Koleksiyoncuları
Retro ve Vintage Ev Dekorasyonu
Retro ve Vintage Mutfak Eşyaları
Butik Parfümeri Firmaları
Retro Kuaför ve Saç Tasarımcıları
Moda Evleri
Vintage Fotoğraf Stüdyoları
Müzik Evleri
Retro ve Vintage Düğün, Nişan Organizasyon Firmaları
Handmade Souvenir Firmaları
Sanat atölyeleri
Sergiler
Kitap Firmaları ve Yayın Evleri
Yerel ve Ulusal Dergiler
Vintage Kafe ve Pastaneler
Butik Çikolata Firmaları
Butik Şekerleme Firmaları
Tatlı ve Dondurma Firmaları
Gazoz ve Firmaları
Kahve Firmaları
Yöresel Gıda Firmaları

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
19 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
23 Nisan 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , , ,
Website:
https://izmirretrofestivali.com/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar