Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller İstanbul’da Bahar Festivali
  • Bu festival geçti.
:

İstanbul’da Bahar Festivali

11 Mayıs @ 14:00 - 23:30

“İstalbul’da Bahar” müziğin tüm renkleriyle 11 Mayıs’ta KüçükÇiftlikPark’ta!


Nerede?

KüçükÇiftlik Park Şişli İstanbul

Detaylar

Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, güzel günleri müjdeleyen festivali “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, İstanbulluları bu yıl da baharı tüm renkleriyle doyasıya yaşamaya davet ediyor! 11 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek festivalde, sahnede Acid Pauli, Lalalar, Ayyuka, Kabus Kerim ve Discolog ile müzik hiç susmayacak, İstanbullular dostlarıyla bir arada dansa, müziğe ve eğlenceye doyacak.

Bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile KüçükÇiftlik Park’ta bahar kutlamaları tüm coşkusuyla devam ediyor. Yüzdeyüz müzik ve eğlence dolu bir gün için 11 Mayıs Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta bir araya gelecek olan İstanbullular, doyasıya dans edecek, baharın umut veren renklerini sevdikleriyle birlikte yaşayacaklar. Temponun hiç düşmeyeceği “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” festivali, unutulmaz anılarla bir kez daha eğlence tutkunlarının hafızalarına kazınacak.

“Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da, Martin Gretschmann’ın elektro-pop projesi Acid Pauli, saykodelik, maceracı ve müzikalitesi yüksek ritimleriyle izleyenlerin yerinde duramayacağı muhteşem bir performans sahneleyecek. Festivalde ayrıca, Anadolu ezgileri ve 70’lerin arabesk ruhunu, fütüristik ve saykodelik sound’larında harmanlayan Lalalar, çok konuşulan canlı performanslarıyla KüçükÇiftlik Park’ı koca bir dans pistine dönüştürecek. Retro çılgınlığına yakalanmadan, Türkiye psikedelik müziğini kendi sesleriyle yeniden birleştiren Ayyuka grubu, funk, dub, arabesk ve Afrobeat gibi türlerle harmanlanan müzikleriyle renklendireceği “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da, Türkiye’deki hip-hop müziğin öncü gruplarından Karakan’ın en önemli parçalarından biri olan Kabus Kerim de psychedelic Türkçe edit’lerden funk ve hip hop’a uzanan meşhur setlerinden biriyle sahnede olacak. Festival sahnesinin açılışını ise dans müziğinin en iyilerini bir araya getiren hareketli DJ setiyle, disko müzik denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Discolog yapacak.

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”ın avantajlı dönem biletleri satışta!

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


İstanbul'da Bahar İstanbul'da Bahar Festivali Bahar Şenlikleri
Tarih:
11 Mayıs
Saat:
14:00 - 23:30

Organizatör

URU Organizasyon
Phone:
+90 212 231 19 74
Website:
https://kucukciftlikpark.com
Email Address:
love@kucukciftlikpark.com
KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli
İstanbul, Şişli 34367 Türkiye
0212 231 30 45

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon