Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali

 12 Kasım 2021 - 21 Kasım 2021     İstanbul

: /

Türkiye’nin ilk ve tek deneysel film festivali olma niteliğini taşıyan İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali, 12-21 Kasım tarihleri arasında bir kez daha günümüz deneysel si̇nemasının özgün eserlerini İstanbullu sinemaseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.


Beyoğlu Pera Müzesi İstanbul

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Bu yıl Beyoğlu’nun yanı sıra Kadıköy’de de düzenlenecek olan uzanan festivalde 18 ayrı başlık altında, 30 ülkeden 128 kısa ve uzun metraj film gösterilecek. Festival kapsamında, 8 farklı mekanda paneller, söyleşiler, performanslar düzenlenecek.

Festivalin gösterimleri bu yıl Beyoğlu’nda SALT, Vault34 Yeşilçam Sineması, İtalyan Kültür Merkezi ve Soho House Istanbul, Kadıköy Sineması’nda yapılacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Deneysel Film Festivali İstanbul Deneysel Film Festivali İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali 2020 İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali 2021 Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
12 Kasım 2021
Bitiş:
21 Kasım 2021
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Beyoğlu

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar