Yükleniyor Festivaller

İstanbul Peynir Festivali

 4 Haziran 2020 @ 12:00 - 7 Haziran 2020 @ 21:00     İstanbul

: / /

Tarım ve Orman Bakanlığımız desteği ve himayesinde ülkemizde bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan İstanbul Peynir Festivali 4-7 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır.


Detaylar

Her biri farklı lezzetler barındıran, değişik yöntemlerle hazırlanan, adına festivaller düzenlenen peynir önemli besin kaynakları arasında yer almaktadır.
Sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış olan , 190’dan fazla çeşidiyle dünyanın en zengin peynir kültürlerinden birine sahip olan Türkiye’nin peynir çeşitliliğinin ülkemizde ve dünyada tanıtılmasına vesile olarak, sektörün üretim ve satışlarının katlanarak artması ve dünyada hak ettiği yeri alması ana hedefimizdir.
Her yıl düzenlenerek alanında otorite ve geleneksel hale gelecek olan etkinlik; hem ulusal peynir üreticiliğine büyük destek sağlayacak, hem de ülkemiz peynirciliğinin özellikle uluslararası arenada tanınması için önemli rol oynayacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İstanbul

<h1>Tarım ve Orman Bakanlığımız desteği ve himayesinde ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan İstanbul Peynir Festivali 18-21 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.</h1>

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
4 Haziran 2020 @ 12:00
Bitiş:
7 Haziran 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.peynirfestivali.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar