Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İstanbul Golden Film Festivali

 18 Kasım 2021 - 21 Kasım 2021     İstanbul

: / /

2. İstanbul Golden Film Festivali 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenleniyor. Festivalle ilgili detaylı bilgi ve festival ödülleri hakkında detaylı bilgi için festival resmi sitesine göz atabilirsiniz.

 


Nerede?

Barış Manço Kültür Merkezi Kadıköy İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

Festivalin hikayesi İstanbul’da başladı. Eren Çakmak, İstanbul’da bağımsız bir film festivali yapmayı düşünüyordu.Bu festival üzerinde çalışmaya başladı. İlk başta destek bulmakta zorlanan Eren Çakmak pes etmedi. Bu çalışmalara devam ederken, ortak bir arkadaşın yardımıyla çeşitli film festivallerinde çalışan Alice Muller ile tanıştı. Alice Muller’ın desteğiyle Mehmet Solak takıma katıldı. Koronavirüse rağmen festivalin ilk yılını çevrimiçi olarak 2020’de gerçekleştirdiler. Festivalin ikinci yılında Mehmet Solak takımdan ayrıldı. 9 Şubat 2021’de Alice Muller, Londra’da yeni tip koronavirüsü yüzünden vefat etti. Festivalin ikinci yılında yalnız kalan Eren Çakmak, Alice Muller anısına ve festival için çalışan herkes için festivale devam etmeye karar verdi.

istanbulgoldenfilmfest@outlook.com
Festival Facebook sayfası

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Golden Film Festivali İstanbul Film Festivali İstanbul Golden Film Festivali Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
18 Kasım 2021
Bitiş:
21 Kasım 2021
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Kadıköy

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın