Yükleniyor Festivaller

İstanbul Cocktail Festivali

Kokteyl sevenleri ve yeni tatlar keşfetmek isteyenleri cezbeden İstanbul Cocktail Festivali 29 Ağustos’ta yapılacak.

9973842
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Detaylar

Yeme içme dünyasının son zamanlardaki yükselen kültürü kokteyllerin Türkiye’deki ilk festivali Cocktail Festival, 30 Ağustos Cumartesi günü İstanbul’daki evi KüçükÇiftlik Park’a geri dönüyor!

Workshoplar, butikler ve müzik eşliğinde; lezzetli ve keyifli bir öğrenme ortamında buluşmak, kokteyllerin geniş dünyasında hakimiyet kazanmak ve herkese dokunan müzik tercihleri ile festival havasına önceden girmek için İstanbul Cocktail Festival’inde şimdiden yerinizi ayırtın!

30 Ağustos Cumartesi günü şehrin merkezindeki kaçış noktası KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilecek olan geniş kapsamlı festivalin öncesinde İstanbul’un kokteyl ustası lezzet duraklarına yayılmaya hazırlanan İstanbul Cocktail Week, her biri kendi tarzlarına ve kitlelerine sahip mekanlarda kokteyl meraklılarına işin uzmanlarıyla bir araya gelme şansı yaratacak.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
KüçükÇiftlik Park İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
29 Ağustos
Saat:
12:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.istanbulcocktailfestival.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar