Yükleniyor Festivaller

Gülsin Onay Piyano Festivali

 4 Temmuz 2019 @ 12:00 - 6 Temmuz 2019 @ 21:00     Kıbrıs

: / / /

Dünyaca Ünlü Piyanistimiz Gülsin Onay adına düzenlenen Gülsin Onay Piyano Festivali 4-6 Temmuz tarihlerinde Kıbrıs Gazimağusa’da gerçekleşecek.


Detaylar

Değerli Sanatseverler,

Kıbrıs Polifonik Korolar Derneği, Gazimağusa Belediyesi ve Doğu Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile yapılacak “Gülsin Onay Piyano Festivali” iki yılda bir olmak üzere bu yıl ilk kez gerçekleşecektir.

Festivalin amacı; genelde adamızın ve şehrimizin kültürel yaşamına katkıda bulunmak olup, özelde piyano eğitimi alan her yaştaki amatör piyanistlere sahneye çıkma fırsatı tanımak, çalıştıklarını sergilemek, diğer piyanistleri dinleyerek repertuar gelişimine katkı sağlamak ve aldığı eğitimi akademik ve sanatsal boyutuyla değerlendirilmesine olanak sağlamaktır…

Festival komitesi olarak katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Festival Komitesi

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Gazimağusa Kıbrıs

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
4 Temmuz 2019 @ 12:00
Bitiş:
6 Temmuz 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://gulsinonaypiyanofestivali.com/

Şehir

Kıbrıs / Cyprus

Yorum Bırakın

Avatar