Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Grill Festival İstanbul
  • Bu festival geçti.
:

Grill Festival İstanbul

1 Haziran @ 12:00 - 2 Haziran @ 23:30

ŞEHRİN EN YENİ ve EN LEZZETLİ FESTİVALİ GRILL İSTANBUL, 1-2 HAZİRAN’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!


Nerede?

KüçükÇiftlik Park Şişli İstanbul

Detaylar

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park’tan lezzet, müzik ve eğlence dolu yepyeni bir festival: Grill İstanbul! Yemek ve eğlencenin, sohbet ve müziğin ızgara kokusuyla birleştiği Grill İstanbul ile gerçek festival ateşi 1-2 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta yanacak. Izgara severleri bir araya getiren ve barbekü kültürüne odaklanan gastronomi festivali Grill İstanbul’da İstanbullular, yemek yarışmaları, atölyeler, alışveriş ve tüm gün sürecek müzikle tadı damaklarda kalacak bir deneyim yaşayacaklar.

 

Kültür, sanat ve eğlencenin şehirdeki vazgeçilmez adresi KüçükÇiftlik Park, İstanbul’a şimdi de ABD, Almanya ve Rusya gibi dünyanın birçok ülkesinde ızgara tutkunlarını bir araya getiren leziz gastronomi festivallerinin bir örneğini kazandırıyor. Barbekü kültürüne dair her şeyi İstanbulluların ayağına getiren Grill İstanbul, bu yıl ilk kez 1-2 Haziran’da gerçekleşecek.

Katılımcılar sevdikleriyle birlikte güneşin, baharın, yeşil çimlerin, dev ızgaralarda pişen barbekü çeşitlerinin ve ateş başının tadını doyasıya çıkaracakları Grill İstanbul’da ünlü şeflerle söyleşilere katılacak, atölyelerde barbekü eşlikçisi lezzetler yaratacak, yarışmalarda birbirlerine meydan okuyup ödüller kazanacaklar. Alışveriş alanında outdoor yaşam tarzına yönelik ürünleri inceleme fırsatı bulacak olan İstanbullular, gün boyu KüçükÇiftlik Park sahnesinden yükselen müzikle de dans edecekler.

URU organizasyonuyla düzenlenen Grill İstanbul festivalinin detaylı programı, konuk şefler ve sahne alacak müzisyenler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 4 Toplam: 2

Puanladınız:


Grill Festival Grill Festival İstanbul Grill İstanbul Müzik Festivalleri Yiyecek Festivalleri
Başlangıç:
1 Haziran @ 12:00
Bitiş:
2 Haziran @ 23:30

Organizatör

URU Organizasyon
Phone:
+90 212 231 19 74
Website:
https://kucukciftlikpark.com
Email Address:
love@kucukciftlikpark.com
KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli
İstanbul, Şişli 34367 Türkiye
0212 231 30 45

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon