Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Gönen Ulusal Oya ve Çeyiz Festivali

 1 Eylül 2021 - 7 Eylül 2021     Balıkesir    Ücretsiz

: / /

13. Gönen Ulusal Oya ve Çeyiz Festivali 1-7 Eylül’de Balıkesir Gönen’de.


Balıkesir

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Gönen Belediyesi tarafından bu yıl 13. düzenlenecek olan “Ulusal Oya ve Çeyiz Fuarı kapsamında bu yıl ünlü sanatçılar sahne alacak.
6 Eylül Gönen’in kurtuluş şenlikleri kapsamında hazırlanan etkinlikler hakkında açıklamalarda bulunan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, “Yemyeşil doğası, dünyaca ünlü kaplıcaları ve dört bir köşesi ayrı güzelliklerle dolu şehrimizin kültür ve sanat değerlerine sahip çıkmak adına 13. Gönen Ulusal Oya ve Çeyiz Festivali’ni düzenliyoruz. Pandemi sonrası normalleşme sürecine girdiğimiz bu dönemde halkımızın sosyal hayatına yeniden canlılık kazandırmak istiyoruz. Hepimiz çok zorlu dönemlerin içinden geçmeye ve her geçen gün artan felaketlere şahitlik etmeye devam ediyoruz. Bir arada olmaya, paylaşmaya ve olan biteni tartışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde bir an önce festivalde buluşmak dileğiyle gelin hep birlikte eğlenelim” dedi.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Gönen Çeyiz Festivali Gönen Festivali Gönen Oya Festivali Gönen Ulusal Oya ve Çeyiz Festivali Çeyiz Festivalleri Oya Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
1 Eylül 2021
Bitiş:
7 Eylül 2021
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Balıkesir / Türkiye

İlçe

Gönen

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar