Yükleniyor Festivaller
 • Bu festival geçti.

GezginFest Van

 21 Haziran 2019 @ 12:00 - 23 Haziran 2019 @ 23:30     Van    100 TL

: /

GezginFest Van 21-23 Haziran’da Van Ayanıs Mavi Bayrak Plajı’nda yapılacak.

İptal Edildi!

Bu festival iptal edilmiştir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ve festivalin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Mavi Bayrak Plajı Van

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

Doğunun ilk müzik festivali olma özelliğini taşıyan GezginFest Van, 2019 yılında yine aynı yerinde 21-23 Haziran 2019 tarihlerinde festival severlerle buluşacak. Sanatçı “ Duman “  ile duyurusu yapilan festival 20’ den fazla sanatçısıyla bu yıl da Türkiye’ nin en büyük line- up’larından birine ev sahipliği yapacak.

Gezgin Fest, Van Gölü kıyısında bulunan Gevaş Ada İskelesinde unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Interrail Turkiye tarafından gerçekleştirilen proje, sosyal farkındalığı öne çıkarmakla birlikte, ülkenin her tarafından insanları festival alanında world müzik temasıyla yan yana getirecektir. Aynı zamanda kendi bölgesinde uluslararası bir festival olma niteliğini de kazanarak, İran, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan gibi ülkelerden sanatçılar ile benzeri olmayan bir festival deneyimi yaşatacaktır.

Festival benzersiz coğrafyası ile de kendini gösterecektir. Van gölü ekspresi treni ile yolculuk , Akdamar adası, Urartu tarihi ve muhteşem Van Kahvaltısı’yla, güzel bir doğu kültürü sentezi eğlenceyi festival alanından şehre taşıyacaktır  ; sosyal yaşam alanları, oyun parkları, kütüphaneler, engelli çocuklarımızın eğlenebileceği parkurlar, pati dostlarımız için eğlence alanları ise festival alanında festivalcileri karşılayacak sürprizlerle dolu olacaktır .

İnsanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen ve binlerce insanı yan yana getirmeyi amaçlayan festival; huzur, mutluluk ve eğlence dolu 3 gün için katılımcılarını beklemektedir.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
21 Haziran 2019 @ 12:00
Bitiş:
23 Haziran 2019 @ 23:30
Ücret:
100 TL
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Van / Türkiye

3 yorum

 • Avatar
  Eylem Cevapla

  Gezgin Festvan 2019 tarihleri kesin mi herhangi bir değişiklik olur mu seçim nedeniyle bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim , iyi günler

  • Fest TR
   Fest TR Cevapla

   Festival tarihinde herhangi bir değişiklik öngörülmüyor.

 • Avatar
  mehmet Cevapla

  festival iptal edildi deniliyor bilgi verirmisiniz ?

Yorum Bırakın

Avatar