Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Freedom Metal Fest
:

Freedom Metal Fest

5 Ağustos @ 17:00 - 23:30

% 100 Metal İftiharla Sunar: FREEDOOM METAL FESTIVAL!

Şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 2024 yazında metal konserleriyle dolu takvimine yeni festivali Freedoom Metal Festival ile taze bir soluk getiriyor!

5 Ağustos’ta gerçekleşecek Freedoom Metal Festival’in headliner’ı, metal müzik dünyasını Ukrayna’dan selamlayan en iyi kadın brutal vokalistlerinden birine sahip Jinjer grubu olacak. 2019’da Türkiye’de verdikleri ilk konserde biletleri tamamen tükenen Jinjer, KüçükÇiftlik Park sahnesinde vereceği unutulmaz konserle festivale damga vuracak.

Toplamda 4 grubun sahne alacağı Freedoom Metal Festival’in 2. konuğu ise Tunus’tan çıkan MYRATH! Progressive Metal ile Oryantal müziği harmanlayan MYRATH 10 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’a geliyor.

%100 Metal katkılarıyla gerceklesecek Freedoom Metal Festival’in 3. konuğu ise son yıllarda adından oldukça söz ettiren Yunan grup VILLAGERS OF IOANNINA CITY. Stoner Metal tarzını Yunan halk müziği motifleriye birleştiren grup klasik rock enstrümanları yanında klarnet, tulum gibi enstrümanları da kullanmasıyla ilgi çekiyor. VILLAGERS OF IOANNINA CITY 2022 yılında İstanbul’a gelmiş ve verdiği kapalı gişe konser ile hayranlarını büyülemişti.

Freedoom Metal Festival’in 4. konuğu ise İstanbullu grup SÜLFÜR ENSEMBLE. Bugüne dek yayınladıkları 3 EP ve verdikleri sayısız konser ile ilgi çeken grup özellikle sahne showları ile adından sık söz ettirmekte.

Yüzdeyüz Metal katkıları, Freefall, Moodlive ve URU organizasyonuyla düzenlenen İstanbul’un yeni festivali Freedoom Metal Festival’in biletleri için acele et!


Nerede?

KüçükÇiftlik Park Şişli İstanbul

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Freedom Metal Fest Freedom Metal Festivali İstanbul Metal Müzik Festivalleri Rock Müzik Festivalleri
Tarih:
5 Ağustos
Saat:
17:00 - 23:30
KüçükÇiftlik Park
Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli
İstanbul, Şişli 34367 Türkiye
0212 231 30 45

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon