Yükleniyor Festivaller

Fotofilm Uluslararası Kısa Film Fest

 16 Aralık 2020 - 22 Aralık 2020     Karabük

: /

Karabük Valiliği ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından  “Uluslararası Foto-Film Festivali” 16-22 Aralık’ta düzenlenecek.


Detaylar

Misyonumuz, filmleri tanıtmak ve film yapımcılarına kariyerlerinde bir adım daha ilerlemelerini sağlamaktır.

Dünya dilinde yeni nesil film yapımcılarının dikkatini çekmeyi ve tüm dünyadaki internet kullanıcılarına dünya sineması isteklerini paylaşma şansı vermeyi amaçlayan yenilikçi bir film festivalidir.

Festivalin çeşitli ödülleri için yarışmak üzere kısa filmlerin, video kliplerin, web sitelerinin ve video sanatlarının bir araya geldiği dünya sinematografisini yansıtan bir film festivalidir.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Karabük

Dünya Doğayı Koruma Vakfınca (WWF) "Acil olarak korunması gereken 100 sıcak noktadan biri" ilan edilen ve Türkiye'nin en büyük orman örtüsüne sahip Yenice ilçesinde, Kaymakamlığın ev sahipliğinde 14-17 Kasım'da gerçekleştirilecek festival kapsamında, "Fotoğraf Maratonu" ve "Kısa Film Yarışması" yapılacak.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
16 Aralık 2020
Bitiş:
22 Aralık 2020
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.fotofilm.com.tr/fotofilm_kisa_fest/

Şehir

Karabük / Türkiye

Organizatör

Fotofilm Sanat Merkezi

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar