Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

3. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Belgesel Film Günleri

 22 Ekim 2020 @ 12:00 - 25 Ekim 2020 @ 21:00     İzmir

: / / /

Bu yıl, çevrimiçi düzenlenecek olan “3. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Belgesel Film Günleri”, “Başroldeki Kadınlar: Puduhepa’nın Mirası” teması ile kadın, kültürel miras ve arkeolojiyi bir araya getirerek 22-25 Ekim tarihleri arasında izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.


İzmir

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Foça’ya kadar zengin, çeşitli ve büyüleyici bir belgesel film program aracıyla bölgenin benzersiz tarihi ve doğası yeni seyircilere tanıtmak amacıyla Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Belgesel Film Günleri (‘Foça Film Günleri) 2018 yılında başlamıştır.

2020’de 3. yılı yaşayan Foça Film Günleri, Türkiye’den ve dünyadan arkeoloji ve kültürel mirası örneklerini odaklamaktadır.

Etkinliğinin hedefleri arasında; varlıkların korunmasını ile ilgili farkındalığı artırmak, kültürler arası etkileşimi ve çok kültürlülüğün önemini ön plana çıkarmak, sürdürülebilir turizme destek ve katkıda bulunmak. Ayrıca, filmcilerin dünya kültür mirasına belgelemeyi teşvik etmektedir.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Foca Film Days Foça Film Festivali Foça Film Günleri Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Belgesel Film Günleri Foça Uluslararası Belgesel Film Günleri

Detaylar

Başlangıç:
22 Ekim 2020 @ 12:00
Bitiş:
25 Ekim 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar